Celebrity

23. března 2023 17:40

Tomáš Durčák

Vezme si Pavel Nedvěd Daru Rolins? Sázková kancelář vypsala kurzy

Dara Rolins si k padesátinám nadělila koncert v O2 Aréně

Sázkové společnosti neustále hledají nové možnosti, na něž by svým klientům umožnili vsadit peníze. Dara Rolins (50) byla dle své reakce zřejmě pořádně v šoku, když objevila, že jednou z nich je i tip, zda se s Pavlem Nedvědem (50) vezmou, nebo ne. Jaký je na jejich svatbu kurz?

Slovenská zpěvačka sdílela kurzovou nabídku na svém Instagramu a přidala k ní pouze komentář „COŽE?!“ a ironický smích. U našich slovenských sousedů si totiž aktuálně lze vsadit na to, že Dara Rolins uzavře manželství s Pavlem Nedvědem. Kurz na to, že veselka skutečně bude, je nyní slušných 3,50. Kurz 1,21 na to, že se nakonec žádná svatba konat nebude, přitom naznačuje, že bookmakeři jejich sňatku příliš nevěří.

Čtěte také: Dara Rolins s Nedvědem budují nový domov. Milionový pozemek pořídili na prestižní adrese

Jinými slovy, kdybyste si dnes vsadili 1 000 Kč na to, že Dara opět půjde k oltáři a opravdu se tak stalo, sázková kancelář by vám vyplatila 3 500 Kč. Jenže tvůrci kurzů samozřejmě nejsou hloupí a kromě zamilované Dary sledují i to, co říká.

„Nemyslela jsem si, že jednou potkám někoho, s kým mi bude tak extrémně dobře, jako mi je teď. Nevěřila jsem, že budu s někým tak souznít, že přijde muž, který bude takto milovat mou rodinu – a moje rodina zase jeho – a za to všechno ho budu milovat já ještě víc,“ prozradila spokojeně zpěvačka deníku Nový čas.

Zároveň je však velmi důležité nezapomínat, co ve stejném rozhovoru prozradila o svatbě. „Takhle mi je dobře a občas mám strach, že když se věci až příliš vyšperkují, můžou se pokazit. Myslím, že určitá nejistota i v těch nejjistějších věcech má svoje kouzlo,“ svěřila se Dara, kterou k oltáři nedokázal dostat žádný z jejích předchozích partnerů.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.