Vyložené karty Helen Stanku: Důvod složitých vztahů Plastic Queen Evy. Na vině je smrt táty

Vyložené karty Helen Stanku - Eva „Plastic Queen“ Feuereislová

Helen Stanku zkrátka vidí do lidských duší. Jak jinak si vysvětlit, že věhlasná kartářka dokázala rozkrýt a odhalit důvod, proč má Eva Feuereislová (34) celoživotně problém najít a udržet si láskyplný vztah. A karty toho v pořadu Vyložené karty Helen Stanku, jehož byla česká Plastic Queen hostem, pomohly rozkrýt z influencerčina života mnohem víc.

V tomto případě to nicméně byly nejen karty, které o Evě prozradily mnohé. Byl za tím i dar Helen Stanku dohlédnout dál a hlouběji do lidských duší, než bylo dáno vidět ostatním. „Podle rysů obličeje se určují povahy. Pocítila jsi s nějakou svou změnou, že ses na některé věci začala dívat jinak nebo se ti změnil charakter?“ vznesla směrem k mladé ženě s přezdívkou Plastic Queen dotaz Helen Stanku. „Určitě ano,“ nezaváhala s odpovědí Eva Feuereislová.

Záhy se pak ukázalo, kam vyhlášená kartářka směřovala. Podle Helen Stanku se totiž věci mají tak, že když má někdo například vystouplou bradu, dokáže si většinou prosadit své názory. „To je velmi zajímavé. Protože já měla pánskou bradu s dolíčkem uprostřed. Nechávám si tam ovšem dávat výplň. Takže brada, kterou teď vidíte, v té se usalašila výplň,“ přiznala jedno z mnoha svých vylepšení Eva.

Na plný plyn

„A jsi od té doby taková, že si ještě víc prosazuješ, co chceš?“ zajímala se kartářka a moderátorka v jedné osobě. „Jistě, určitě. Šlapu víc na plyn,“ potvrdila česká královna plastik. To nejzajímavější ale teprve mělo přijít. Když se totiž Helen Stanku ptala, jestli Eva podstoupila liposukci a případně kterých tělesných partií, nebyla za tím jen obyčejná lidská zvědavost. Jakmile se Eva svěřila, že ano a navíc plánuje jít na liposukci břicha a stehen, přednesla Helen Stanku zajímavé zjištění. „Existují určité zdroje, jež tvrdí, že ženy, které mají velká stehna, nemají vyřešené muže. Nemají vyřešené otce, partnery. Někde mají nějaký blok, necítí se komfortně, sebevědomě a rovně,“ předvedla své schopnosti Helen Stanku.

Velká odhalení

„Tohle je velice zajímavé. Mně totiž zemřel tatínek, když mi bylo sedm let. Takže jsem žila vlastně bez otce,“ přiznala kamerám pořadu Vyložené karty Helen Stanku a dost možná i tak trochu sama sobě česká Plastic Queen původ svých komplikovaných vztahů s muži. A že se Helen Stanku v případě Evy skutečně dostala k jádru věci, potvrdilo i následující dění. Na otázku, zda má Eva aktuálně známost či myšlenky na usazení se, odpověděla influencerka velmi rázně: „Ne. Neexistuje u mě.“ Korunu tomu pak nasadila její reakce na Heleninu otázku: „Láska nebo peníze?" „No. V dnešní době teď u mě?" rozmýšlela se chvíli Eva, přesto nakonec byla její odpověď jednoznačná: „V této situaci dnes volím peníze.“

Má Eva Feuereislová přece jen hranici, za kterou by v oblasti plastických úprav a vylepšení nešla? Co si naopak ještě plánuje nechat udělat? Co o české Plastic Queen prozradila automatická intuitivní kresba? A jak se Eva spojuje se svým zesnulým kamarádem? I na to odpoví video na začátku článku.

Sdílejte článek
Štítky peníze smrt láska vztah otec vztahy plastika tatínek liposukce automatická kresba kartářka Helen Stanku Eva Feuereislová Vyložené karty Helen Stanku

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.