Výtvarník Roman pobouří Báru fotkou nahé ženy. Soutěžící si myslí, že žárlí

Prsa - Prostřeno! S28 (74)

Výtvarník Roman Řehák pozve soupeře do svého domu. Tvrdil ostatním, že neumí vařit, tak čekají ledacos. Jeho rozvážné vaření jej dostane do úzkých, nestihne ani prostřít a vítat hosty. Jak se jako rybář popasuje s přípravou ryby?

V kuchařské soutěži s umělci se ve čtvrtek předvede šedesátiletý výtvarník Roman. Jeho cesta k umění nevedla přímo a je pro něj splněným snem. Dříve pracoval jako provozní ve striptýzovém baru a na letišti. Nejpyšnější je na to, že jeho díla vlastní známé osobnosti a lidé po celém světě. Pro své hosty připraví salát s krevetami, mrkvový krém, candáta s bramborem a banánovou zmrzlinu. Je s podivem, že se vrhne na přípravu polévky, když tvrdí, že není polévkový typ.

Rybu zvolil proto, že jezdí dvakrát do roka do Španělska na lov candátů. Roman vaří podle návodu a docela mu trvá, než všechno připraví. Překvapením pro něj proto bude první příchozí Bára, která dorazí s předstihem. Pomůže mu tedy prostřít stůl a vítat hosty. Roman toho využije na práci v kuchyni. Čárou přes rozpočet bude nepřítomnost jednoho ze soutěžících. Z pátečního dua tatérů dorazí jen Jirka, Honza nemůže „z technických důvodů“, čemuž nikdo nerozumí.

Podívejte se na video, ve kterém se Roman mazlí s rybou a nestíhá:

Na velikosti poprsí podle Báry nezáleží

Miroslav se bude bát předkrmu, protože není kamarád s krevetami. Jirka si je naopak přál. Jelikož ale soutěžící byli připraveni na vše, čeká je jen příjemné překvapení. Roman jim totiž tvrdil, že neumí vařit. Krémová polévka potěší Martina, který dostal extra porci bylinek. Roman se všem pochlubí svojí kouzelnou buřinkou, se kterou prý vyčaroval krutony do polévky a koláž, která odkazuje na předchozí večer u Báry. Šmejdit se bude v ložnici, kam jim Roman přichystá něco ze své tvorby. Obrazy, fotky, podpisy. Jirka by si z uměleckých děl vybral, Martinovi se líbí obraz nahé ženy, která má přírodní prsa. „Nemyslím si, že by ženské tělo mělo být limitované jen na to, jaká má ta holka prsa,“ odvětí Bára, které vadí sexuální objektivizace žen. „Báry k tom u měla výhrady, já v tom vidím žárlivost,“ hodnotí Jirka.

Po dezertu Roman zorganizuje zábavu, kterou bude projížďka kabriolety Prahou. Jak v Prostřeno! vpodvečer na prima+ a na obrazovkách uvidíte, všichni se budou dobře bavit. Bára prohlásí, že si na kluky zvyká a bude jí líto, až se takto potkávat nebudou. Zapracuje sentiment i u ostatních a ovlivní bodování?

V pondělí hosté ochutnali neobvyklý pokrm plov. Vzpomenete si, na čem si pochutnali? Správnou odpověď najdete ZDE.

Co je to plov?

Sdílejte článek
Štítky FTV Prima prsa Prostřeno! umělci speciál akty prima+ Miroslav Bárta Martin Čumpelík Bára Anna Stejskalová Roman Řehák Jan Nešťák Jiří Pacl

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.