Seriály a filmy

28. září 2013 17:41

E. Bozonová

Další komedie páru spiklenců? Evě nikdo nevěří!

Důsledky Vladkova nečekaného odchodu z Vily dopadly na Evinu hlavu. Po komedii s těhotenským testem už jí totiž nikdo nevěří. Eva pláče, kudy chodí. A Thomas se naparuje jako kohout na smetišti. Je přesvědčen, že konečně definitivně převezme roli vůdčího alfa samcel!

Vladka určitě nenapadlo ani ve snu, že svým dobrovolným odchodem promění pobyt ve Vile v peklo právě Evě. Po jejich společné blamáži s těhotenstvím už jí nikdo nevěří. A obzvlášť Romana, která se na ni vzápětí vrhla jako sršeň, cože to zase s Vladkem upekli za boudu. Příliš ji nepřesvědčil ani štáb, který „pro klid v rodině“ dokonce otevřel chodbu i zásobovačku, by se mohli VyVolení přesvědčit na vlastní oči, že se tam Vladko opravdu neschovává.

Thomas si mne ruce

Pro Thomase proměnil Vladko svým odchodem dnešek v nejkrásnější den ve Vile. Konečně se zbavil úhlavního nepřítele. „Dvě mouchy jednou ranou!“ mnul si škodolibě ruce. A hned by prý bral do Vily novou krev, nejraději Zdeničku. Nevynechá jedinou možnost, aby si do Vladka nerýpnul, a naparuje se jako kohout na smetišti. Září jako vánoční stromeček, zato Eva pláče a pláče. Vladka prý chápe, odešel kvůli lidem ve Vile. Bojí se, že z Vily poputuje rovnou do blázince. A z ostatních se jí zvedá žaludek!

Nenechte si ujít dnešní VyVolení-Speciál, na Primě v 18:00!

Sledujte Zprávy z Vily na Primě v 19:40!

Chcete se dozvědět, co se děje ve Vile, když ostatní spí? Dívejte se na Noční show s Agátou Prachařovou, na Primě v neděli ve 23:05!

V sobotu odpoledne Vladko nečekaně opustil Vilu na vlastní žádost. Podívejte se!

Co všechno dokážou VyVolení pro kus dobrého žvance? Koukněte se:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.