Seriály a filmy

28. září 2013 16:45

E. Bozonová

Pro kus žvance všechno!

K zemi padala trička, kalhoty, vrstvy ponožek i podprsenek. Vilu zachvátilo v pátek v noci svlékací šílenství, když VyVolení bojovali o společnou večeři s krasavicí a krasavcem VyVolených. Co by neudělali pro vidinu luxusní večeře.

Nejprve soutěžící museli vybrat ze svého středu ty dva nejkrásnější – jednoznačně zvítězili Nikol a Honza. A pak už se všichni začali fofrem shánět po dostatečném množství platidel. Platilo se totiž jednotlivými kusy oblečení, vyhrál, kdo toho na sebe dokázal narvat nejvíc. Eva na sebe navrstvila všechny podprsenky, dokonce nezapomněla ani na kulíška. Láďa to vzal kolem ledničky – že by nepochopil zadání? A Lucka se nabalila jako na Severní pól. Vzápětí vyšlo najevo, že se nejspíš napříště už do svého oblečení nedostane – chtěla totiž vydražit oba. Nebo spíš dvě večeře, aby se mohla pořádně vykrmit!

Vítězná lest

Lítý boj o krasavce Honzu svedla Eva s Luckou, nakonec jí ale nepomohlo, ani když skončila v kalhotkách. Lucka je zkrátka stratég. V následném souboji o Nikol už jí ale došla munice. Lovec Pepa totiž dobře věděl, co dělá. Nikol si dělala chutě na bramborové pyré s lososem. Nebo že by je štáb vyvezl do restaurace? Láďa neukázal zadek, a tak by se prý spokojil i s nudlovou polévkou. Měl ale smůlu, protože prohrál. Lucka by si nejradši dala tatarák a čokoládový dezert. Nakonec ještě rádi vzali zavděk pizzou a s chutí hodovali, zatímco ostatní museli z terasy pryč. Takováhle finálová čtyřka by se prý Nikol fakt líbila.

Pro půlnoční baštu, byť jenom z pizzerie, by se VyVolení třeba přetrhli. Podívejte se, jak bojovali:

Nenechte si ujít dnešní VyVolení-Speciál, na Primě v 18:00!

Sledujte Zprávy z Vily na Primě v 19:40!

Chcete se dozvědět, co se děje ve Vile, když ostatní spí? Dívejte se na Noční show s Agátou Prachařovou, na Primě v neděli ve 23:05!

Pavlína je z Mirčina odchodu zoufalá. Podívejte se, jak těžce její prohru snáší:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.