Seriály a filmy

27. září 2013 20:11

E. Bozonová

Z Duelu se vrátil Thomas. Jak se s tím vyrovná Pavlína?

Boj na život na smrt, tak působil Duel dvou nesmiřitelných nepřátel Mirky a Thomase. Tihle dva se zkrátka nemusí, takže s blížícím se verdiktem gradovaly emoce ve Vile i ve studiu VyVolených. A kdo půjde domů? Mirka!

Čím déle byli zavřeni pod jednou střechou, tím se vzájemná averze Thomase a Mirky stupňovala. Na počátku přímého přenosu pátečního Duelu bylo skóre velmi napínavé - 52:48 procentům. Pro koho? To bylo samozřejmě tajné. A hlasovací šílenství se začalo stupňovat. Po necelých dvou desítkách minut bylo anonymní skóre ještě napínavější - 44:56 procent. Do poslední chvíle byl souboj velmi vyrovnaný a napínavý. A verdikt? Přestože pět z devíti zbylých VyVolených chtělo zpátky Mirku, diváci rozhodli jinak. Se skóre 42:58 procentům se do Vily vrací Thomas!

Láska, nebo peníze?

Thomas dostal v úterním Zúčtování šest palců a tak trochu s tím počítal. Sklidil tím, co zasel svým chováním ještě po boku své nové silikonové lásky. A dával najevo, že je jeho jediným cílem vyrazit za ní z Vily co nejdřív. Brzy ale obrátil, začal plnit úkoly a snažil se o vstřícnost vůči druhým. Není divu, ve Vile se přece hraje o pět milionů korun! Do studia ho přišla podpořit i jeho Zdenička, už zase s novým účesem. Tentokrát jí dlouhé tmavé vlasy probrarvovay plavé rameny, splývající kolem uší.

Hrozil souboj titánů

Párkrát se Thomas nechal slyšet, že by si nejraději vzal do Duelu svého úhlavního nepřítele Vladka. Nakonec ale zřejmě dostal strach z jeho popularity u diváků. Duel s ním mu začal připadat jako boj s větrnými mlýny – jevil se jako zaručený způsob, jak se dostat ze studia VyVolených rovnou cestou domů. Znamenal by definitivní konec nadějím na výhru. A tak se Thomas vykašlal na gentlemanství a vyzval do Duelu Mirku, která ho nemůže ani cítit.

Touha po pomstě

Vyzvat do Duelu právě Mirku radil Thomas už minulý týden Zdenče. Roztrhl by tak dívčí dvojku Mirka-Pavlína, což mu zřejmě připadá jako ideální pomsta za všechna údajná příkoří, která mu ty dvě ve Vile způsobily. S Mirkou si dokonce několikrát dost ostře vyměňovali názory a nakonec ho k smrti urazila, když prohlásila v přímém přenosu před celým národem, že by si o něj ani kolo neopřela. I toto rozhodnutí bylo sázkou do loterie – do poslední chvíle Thomas stěží mohl objektivně zhodnotit míru její popularity u diváků. Mirku podpořily nejen tisíce diváků, ale do studia opět dorazili i její rodiče.

Vladkovci tratí

Mirčinou rohrou v Duelu se opět přeskupísíly ve Vile. Jak se budou vztahy dál vyvíjet? Zasáhnou do nich konečně zatím „nevyužití“ nováčci Pepa a Honza? Sledujte dál VyVolené, 24 hodin minutu po minutě!

Kdo je další na řadě? To se dozvíme v úterním Zúčtování ve 20:15 na Primě! Sledujte nás!

Nenechte si ujít Denní rekapitulaci, na Prima Love ve 22:35:

VyVolení pojali klasického Mrazíka po svém. Mrkněte jak:

Je Eva opravdu těhotná? Podívejte e, jaké rozehrála divadlo:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.