Seriály a filmy

28. září 2013 12:06

E. Bozonová

Do Vily vtrhl Fred Astaire

Sice na slunku, ale přesto si VyVolení vyzkoušeli Zpívání v dešti. Originální ztvárnění slavné taneční kreace Freda Astaira a Ginger Rogers vedl nový talent Honza. Image mu sedla, s kroky už to bylo poněkud slabší.

Kouzelné a nezapomenutelné taneční číslo herecké americké hvězdy 30. let minulého století Freda Astaira a jeho partnerky Ginger Rogers Zpívání v dešti doputovala díky své slávě i za zdi Vily VyVolených. Fredovu legendární buřinku dostal na hlavu nováček Honza, aby v duchu romantických tanečních kreací vedl rozcvičku.

I když se Honza snažil ze všech sil, přesto se navzdory jeho precizní instruktáži proměnila většina ještě rozespalých obyvatel Vily namísto ladných labutí v porouchané šraňky. V tomto směru jako vždy mimořádně vynikl Láďa, jehož snahu však nelze než ocenit. To nejpodstatnější na nápadu ale bylo, že si ho VyVolení pořádně užili. Ovšem až na některé zlotřilé jedince, kteří měli tendenci ulejvat se v pozadí a usilovat o co nejrychlejší přesun k popelníku. Viď, Lucko!

Nenechte si ujít dnešní VyVolení-Speciál, na Primě v 18:00!

Sledujte Zprávy z Vily, na Primě v 19:40!

Chcete se dozvědět, co se děje ve Vile, když ostatní spí? Dívejte se na Noční show s Agátou Prachařovou, na Primě v neděli ve 23:05!

Pavlína prožívá Mirčino vyřazení v Duelu, jakoby o ni přišla naždy. Mrkněte, jak truchlí:

VyVolení pojali klasickou ruskou pohádku Mrazík velmi originálně. Podívejte se:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.