Seriály a filmy

28. září 2013 11:05

E. Bozonová

Pavlína a Mirka: Láska, nebo závislost?

Plavovlasá slaměná vdova Pavlína, která přišla v pátečním Duelu o životní partnerku, zřejmě neumí myslet pozitivně. Už od Výzvy fňukala jako zjednaná, a systematicky tak snižovala své Mirce sebevědomí. Má snad takhle vypadat ten pravý projev lásky?

Páteční Duel roztrhl dívčí pár Pavlína-Mirka, což jejich protivníci pořádně oslavili. Romana jásala nad Thomasovým návratem do Vily, jakoby vyhrála sama, a Pavlína se systematicky hroutila. Na optimistické nazírání na život zřejmě tahle blondýnka moc talent nemá. Nebo je to opravdu tu vilovou „ponorkou“?

Poprvé samy

Už od ukončení Výzvy se Pavlína chovala, jakoby nad její životní družkou právě vyhlásili rozsudek smrti. Nebylo ji vidět jinak než s kapesníčkem u nosu a očima zalitýma slzami. Místo aby Mirku psychicky podpořila, naopak ji neustále srážela. Holky spolu žijí už téměř deset let, a jak samy tvrdí, nikdy se během té doby neodloučily. První zkouškou se tudíž pro ně staly už samotné Volby do VyVolených. Ve středu je štáb odloučil v hotelu a znovu se setkaly až v pátek večer, když dorazila za Pavlínou do Vily i Mirka. Tak dlouho byly samy poprvé!

Láska, nebo závislost?

Zdá se, že si dívčí pár vypěstoval během společného soužití pořádnou závislost. Představa, že by bez partnerky měla prožít byť jen jediný týden, byla pro Pavlínu naprosto nepřijatelná. Bulila kudy chodila, jakoby byl Mirčin život vážně ohrožen. Vůbec si neuměla představit, jak přežije sama mezi VyVolenými, kteří se v jejích očích v tu ránu proměnili jen v nekonečný šik nepřátel.

Zkušenost k nezaplacení

Pavlína zřejmě neumí v krizové situaci zmobilizovat síly, aby Mirku podpořila. Naopak pořádala systematický útok na její nervy a sama sebe postavila do pozice opouštěné, zoufalé chudinky. Chová se tak vždycky, nebo to způsobilo nezvyklé prostředí Vily VyVolených? Na tuto otázku mohou odpovědět jenom ony dvě. Každopádně účast v reality show jim vynesla další zkušenost, z níž se mohou do budoucna poučit.

Nenechte si ujít dnešní VyVolení-Speciál, na Primě v 18:00!

Sledujte Zprávy z Vily v 19:40!

Pavlína si vůbe neumí představit, že by měla prožít pár dní bez své patnerky. Není v jejich vztahu něco špatně? Podívejte se, jak truchlila:

Mrkněte, jak vypadá legendární pohádka Mrazík v podání VyVolených:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.