Seriály a filmy

8. listopadu 2013 19:43

E. Bozonová

Dramatická bitva sexy blondýn – 10. Duel vyhrála Eva!

Doposud nejlítější dámský souboj se odehrál v přímém přenosu v pátek večer. Své síly v něm změřily svérázná Regina a zkušená bojovnice Eva, která měla za sebou již dva vítězné Duely. Vavříny vítězství si odnesla i tentokrát. S poměrem 75:25 procentům hlasů poslala nenáviděnou Reginu domů.

Přesně dva týdny ve Vile stačily sarkastické Regině k tomu, aby proti sobě popudila všechny soupeře. Po anulovaném úterním Zúčtování a okamžitém odchodu Zdeny Reginy ze show dostala ve čtvrtek tři palce, a tudíž si vzápětí měla volit soupeře do Duelu. Spadeno měla na Lucku, zřejmě sázela na to, že se jí Jafarovi příznivci pomstí. Zapomněla však na její modrý šátek, který Lucce zaručoval tento týden imunitu. A tak nakonec musela volit narychlo znovu a odnesla to Eva.

Fanoušci bojovali do poslední kačky

Obě bojovnice měly mít podporu i v publiku. Regina se jí nakonec nedočkala, protože její kamarádka Viki nedorazila do Prahy včas. Zato Evu podpořil její věrný kamarád Lukáš, který je přesvědčen, že Eva rozhodně do VIly patří a měla by se vrátit z Duelu i potřetí. Fanoušci hlasovali do poslední chvíle na Facebooku i posílaly sms zprávy, skóre bylo do posledního okamžiku velmi těsné. Většina VyVolených chtěla zpátky právě Evu, která dodržela sovo. Prohlásila totiž, že jestli Romana bude chtít zpátky ji, svlékne se ve studiu do spodního prádla. Díky tomu mohly statisíce diváků obdivovat její krajky. Přání jejích soupeřů bylo vyslyšeno a do VIly se vrací Eva. Ve vzduchu ale visí ještě jedno:

Honza slíbil Evě, že jí splní jakékoli přání, když se z Duelu vrátí. A tak Eva vyzvala ve Zpovědnici všechny fanoušky: Co by si měla přát? Pošlete jí své návrhy prostřednictvím Facebooku VyVolených ZDE

Sledujte své oblíbence v přímém přenosu Vila živě, dnes na Prima Love ve 21:50!

I z tak prozaického úkolu, jakým je úklid, se může ve Vile zrodit téměř erotické představení. Mrkněte na video:

Vilu VyVolených ovládl zlý duch. Jak se ho zbavit? Podívejte se na video:

Honzu zaslepila závist a vytáhl do boje s Vladkem. Podívejte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.