Seriály a filmy

27. října 2013 17:20

E. Bozonová

Jako báby na pavlači, hlavním terčem Regina

Staří pomlouvají přivandrovalce, tu a tam se nějaký nováček přitočí se zaručenou novinkou ke starousedlíkovi, jen aby si u něj udělal očko a navázal s ním užší vztahy... Ve Vile se zkrátka drbe a pomlouvá víc než na žižkovské pavlači. Nejčerstvější lahůdkou k probrání je nyní Regina.

A že je o čem mluvit. Ať už si někteří VyVolení pamatují zprávy, které o ní četli v bulváru, nebo hodnotí její vzhled či povahu. Tentokrát si na ní smlsla Eva, která ji zřejmě zná z dřívějška. Nebo to alespoň tvrdí. V zátiší koupelny před ní varovala Romanu. Plavovlasá dračice nepadla na první pohled do oka ani Jafarovi. „Pokud se chce chovat tak jako včera, tak to bude mít holka těžký,“ prohlásil. Zpočátku mu byla hodně nesympatická, ale má prý pěknou figuru.

Aktivistka ve Vile?

Zatím se Regina baví vlastně jen s Vladkem a vzpomínají spolu na staré časy. Ve Vile by prý chtěla šířit svou osvětu, která směřuje k šetrnějšímu zacházení s naší planetou a zdravějšímu životnímu stylu. S Vladkem se shoduje v tom, že jí také vadí kolektivní názory a společné snažení. Když byl ve Vile lékař, snažila se Regina být aktivní a upoutat na sebe jeho pozornost. Ostatní VyVolené však zjevně dráždí svou afektovaností a přehnaným sebevědomím. Kdy to bouchne?

Co je nového u VyVolených? Dívejte se na Zprávy z Vily, na Primě v 19:40!

Co se děje ve Vile, když už možná spíte? Sledujte Noční show s Agátou Prachařovou, na Primě dnes ve 23:05!

Hodný strýček Vladko se snaží dostat z depky Lucku. Mrkněte na video:

Děti z oddílu kickboxu daly VyVoleným při rozcvičce pořádně do těla. Koukněte se na video:

Ve Vile zapomněla Agáta Prachařová na všechna předsevzetí. Podívejte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.