Seriály a filmy

27. října 2013 12:50

E. Bozonová

Kvůli Romaně musel do Vily lékař

„Zvládáte to tu dobře, ještě jste se nepokousali,“ zhodnotil situaci ve Vile VyVolených lékař, který tentokrát musel dorazit kvůli Romaně. Baculka se totiž osypala, dostala alergickou reakci, zřejmě na příliš hojný přísun zdravé stravy.

Romana se osypala, a tak štáb pozval raději do Vily lékaře. Z takové nevinně vypadající vyrážky se přece může vyklubat ledacos… Naštěstí šlo o banalitu. Příchozí však mimořádně zaujal Vladka. „Pan doktor je fešák. Nejste na chlapy?“ zeptal se bezostyšně. „Ne,“ odvětil muž v bílém, jenž se nenechal ani trochu vyvést z míry. „Bohužel nikdo není dokonalý.“

To snad ne!

Další lékařovo doporučení málem způsobilo VyVoleným hromadný infarkt. Pochválil jim totiž vegetariánskou stravu a dodal, že by bylo ideální držet se jí ještě několik dalších týdnů! Honzu tím zprudil nejvíc – nemá maso, a tak si připadá jako postižený! Jen Jafarovi představa další diety ani trochu nevadila.

Rady na nervy

Panu doktorovi se z Vily moc nechtělo, a tak ještě přidal bonus – stručnou přednášku o psychických závislostech a několik dobrých rad navrch. Podle něj VyVolení potřebují "berličku“, protože jsou neustále ve stresovém prostředí. Nemělo by to ale být jídlo a cigareta. A co alkohol? I lékař se rád napije, přiznal se, že si dá jednu dvě sklenky vína denně. Zdeně poradil místo cigarety jablko, nebo si dát pár kliků. Tak to byla rada na zabití!

Prapodivný gay

Vladko je prý podivný homosexuál, protože když si potřebuje psychicky ulevit, zaměří se na ženy. A navíc je ještě závislák – na čokoládě. Místo ní by mu prý mnohem víc prospělo švihadlo! Otázkou zůstává, zda si lékař uvědomil, že s takovými radami riskuje ve Vile možná i holý život.

Slzy léčí

V boji s psychickou závislostí je prý nejlepší vyplavovat hormony štěstí pohybem. „Dělejte kliky, cviky, tančete,“ radil dál doktor. „Pláč se taky potlačovat nemá, taky vyplavuje hormony štěstí.“ Při jeho odchodu se k němu nenápadně přidala Zdena, únik z Vily se jí však nezdařil. „Chtěla vylézt s ním, já bych ho přeprala… Ale Vlado mi něco říkal a zakryl mi hlavou dvířka…“ stěžovala si.

Co je nového u VyVolených? Dívejte se na Zprávy z Vily, na Primě v 19:40!

Sledujte Noční show s Agátou Prachařovou, na Primě dnes ve 23:05!

Děti ze základky daly VyVoleným při rozcvičce pořádně zabrat. Mrkněte na video:

Ve Vile zahodila Agáta Prachařová všechna předsevzetí. Koukněte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.