Seriály a filmy

27. října 2013 10:40

E. Bozonová

Pan Nikdo se skrývá ve Vile

Někdo dělá ve Vile show, někdo se jen tak veze, a pak je tu ještě kdosi, kdo většinou bývá úplně neviditelný. I ve čtvrté řadě VyVolených se takový jedinec objevil a VyVolení měli určit, který z nich to vlastně je.

Při Volbě sliboval velkou show a teď plní jen zadané úkoly a je jen hezkou ozdobou. Zkrátka je neviditelný. Proto štáb poslal VyVoleným další úkol: Od této chvíle ho oslovujte Pan Nikdo! A Honzovi bylo hned jasné, kolik uhodilo. Určitě je to on! Přece mu to řekla i moderátorka Tereza Pergnerová v přímém přenosu.

Ve Vile se zase řvalo

Tentokrát odstartoval pořádně hlasitý spor Jafar, který okamžitě odmítl nařízení respektovat. Honza je pro něj kámoš. Vladko se ho hned zeptal, jak se mohl stát jeho kámošem za tak krátkou dobu? Prý je, oponoval Jafar. Eva označila sebe a Pavlína se rozčílila, že nikomu Pan nikdo říkat nebude. Tomu dotyčnému to určitě nepomůže, aby začal show dělat. Pavlína musí šetřit, jíst sóju, a ještě ukazovat na ostatní. Je toho na ni moc!

Když blondýně bouchnou saze

Pavlínu úkol tak vytočil, že začala řvát na Vladka, proč mu tak vadí kolektivní názor. Tím ho „našlápla“ – prý názor ostatních nebude poslouchat. Nechtěl, aby mu Pavlína říkala, co si myslí. To nesnášel už na základce! Vysloužil si tím Pavlínino zhodnocení, že má komplex z dětství. Podle Vladka to tahle dopadá, když si někoho pustí k tělu. Ale lidé se přece hádají, i když se mají rádi!

Co je nového u VyVolených? Dívejte se na Zprávy z Vily, na Primě v 19:40!

Sledujte Noční show s Agátou Prachařovou, na Primě dnes ve 23:05!

Po vstupu do Vily zahodila Agáta Prachařová všechna svá předsevzetí. Koukněte se na video:

Volby do Poslanecké sněmovny ČR se konaly i ve Vile VyVolených. Podívejte se na video:

Při hře na Romea a Julii prožívala Nikol poslední hodiny ve Vile. Mrkněte na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.