Seriály a filmy

5. listopadu 2013 08:46

E. Bozonová

Jen pro plnoleté: Večer erotických tanců

Spousta jídla, dobré pití a trocha erotické inspirace – přesně to jsou předpoklady pro příjemný večer ve Vile VyVolených. Úkolu zatančit erotické tance se soutěžící dámy zhostily ochotně a na své si přišla i Pavlína. Hvězdou večera se bezkonkurenčně stala Regina, jež předvedla profesionální výkony.

Profesionálka se nezapře. Hvězdou večera erotických tanců se stala Regina, která má s tímto oborem bohaté zkušenosti. Navíc se vytasila i se svou „pracovní“ výbavou, dokonce ve dvou verzích. Zatímco Honzovi a Vladkovi se předvedla v černém peří, pro Pavlínu zvolila dráždivě rudou. Blonďatá dračice postupně vytahuje neuvřitelné součásti svého šatníku, až se nechce ani věřit, že je mohl pojmout jediný kufr. Tentokrát spatřily svtlo světa zlaté střevíčky na tak vysoké platformě a podpatku, že leckterá žena by se nekontrolovateně zřítila k zemi už jen při pohledu na ně.

Ostrůvek zoufalství

Jako první přišel na řadu Honza, a zatímco se dámy postupně vlnily kolem židle uprostřed velké ložnice, na kterou ho usadily, střídavě rudl a bledl a zjevně si připadal v záplavě jejich půvabů ztracen. Nejpíš mu dělaly starosti případné nezvladatelné fyzické reakce jeho organismu, za něž by si ho zlomyslné holky pořádně vychutnaly. Navzdory zdravotním problémům zatančila i Lucka, i když byla na pohyb opatrnější. Zdena však byla od úkolu osvobozena, protože s francouzskými holemi se erotické fantazie probouzejí jen velmi obtížně. Navzdory Reginině bezkonkurenční profesionalitě v tomto oboru složil nakonec Honza poklonu za nejlepší výkon Pavlíně.

Herecká etuda

O Vladkovi je známo, že mu ženské půvaby rozhodně nejsou proti mysli, a tak ani nepřekvapil tím, že si představení užíval. Při Evině produkci se tvářil jako mentálně postižený a vyluzoval skřeky, Lucku zase přivítal štěkotem, protože na něj nastoupila s páskem v ruce. Odvážné Regině, která před ním nakonec skončila jen v tangách a péřovém boa, pro změnu předvedl neuvěřitelně bohatou škálu grimas, od rozpačitých přes plaché a dovádivé až po škleb neukojeného nenasytného zvířete.

Dívčí hrátky

Při plánování úkolu nezapomněl štáb ani na to, že jsou dívčí půvaby blízké i Pavlíně, a tak holky daly průchod svému pohybovému talentu ještě potřetí, tentokrát speciálně pro ni. Všechny se pořádně rozjely a kdysi plachá platinová blondýnka se báječně bavila. Zlatým hřebem večera se stala Reginina profesionální autoerotická produkce, s níž by ji určitě ochotně angažoval nejeden noční klub.

Desáté Zúčtování již dnes večer. Nenechte si ujít přímý přenos na Primě ve 20:15!

Sledujte své oblíbence v přímém přenosu Vila živě, dnes na Prima Love ve 21:50!

Regina si vychutnala vířivku a VyVolení zase ji. Mrněte na video:

Vězení ve Vile - vězni prchali a bachaři selhali. Koukněte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.