Seriály a filmy

5. listopadu 2013 16:56

E. Bozonová

Jsou VyVolení tolerantní?

Bezesporu patří k charakterovým vlastnostem, které jsou při výběru partnerů a přátel velmi důležité. Míra tolerance souvisí i se stylem komunikace, a tím i se schopností člověka vycházet se svým okolím. Co si myslí o míře své tolerance VyVolení?

Pavlína je hodně tolerantní, zastává názor, že je každý člověk originál. Každý má jiný život i jiné názory. Zdena je přesvědčena, že je tolerantní. Nekomentuje, co se jí netýká, když ji ale někdo do něčeho nutí nebo ji chce předělat, nedá se. Současný svět je podle ní hrozný, proto nefungují mezilidské vztahy ani finanční systém. Takový svět by nejradši netolerovala, bohužel v něm ale žije, a tak to dělá, protože je slabší než systém.

Peníze hýbou světem

Vladkovi nevyhovuje, jak společnost funguje, nemá však moc s tím něco udělat. Snaží se v něm najít cestu, jak žít. Eva souhlasí, že peníze hýbou světem, kdo je má, má lepší postavení. Rozhodně to ale neznamená, že by byl lepší člověk. Romana si myslí, že záleží na okolnostech, dokáže být hodně tolerantní i netolerantní. V současném světě se lidé nechávají penězi manipulovat a Romana je přesvědčená, že se dá koupit úplně všechno. Klidně i vražda.

Černý pátek nadohled

Lucka netoleruje násilí, ubližování zvířatům, dětem a lidem, kteří se neumějí nebo nedokážou bránit. Jinak ať si každý dělá, co chce. Tolerantní ale rozhodně není ke svým partnerům. Honza je tolerantní, ve své práci takový být musí. I on si myslí, že všechno ve světě je jen o penězích. Regina je přesvědčena, že je tolerantní, i když to prý pro ni není snadné. Problematiku světa a peněz nechtěla vůbec rozebírat, i bez toho mají ve Vile k přemýšlení témat dost. Jen se zmínila o Černém pátku na newyorské burze, který odstartoval v roce 1929 světovou hospodářskou krizi, jež vyústila v 2. světovou válku. Podle ní se právě ocitáme v podobné situaci.

Desáté Zúčtování již dnes večer. Nenechte si ujít přímý přenos na Primě ve 20:15!

Sledujte své oblíbence v přímém přenosu Vila živě, dnes na Prima Love ve 21:50!

Podobné články

Při hře na vězení se VyVolení dozvěděli leccos i sami o sobě. Koukněte se na video:

Podobné články

Partička ve Vile - VyVolení si vyzkoušeli, jaké to je dělat srandu za pochodu. Podívejte se na video:

Podobné články

Když VyVolené rozjely erotické tance, zapotily se i objektivy u kamer. Mrkněte na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.