Seriály a filmy

19. září 2013 10:21

E. Bozonová

Koho si zvolí Zdenča do Duelu? Sledujte Výzvu již dnes večer!

Nevychovaná a rozmazlená Zdenča sklidila v úterním Zúčtování, co zasela – VyVolení ji poslali za její chování do Duelu. Koho si vybere jako soupeře? Sledujte Výzvu v přímém přenosu, dnes večer na Primě v 19:40!

Zdenča prošla během pobytu ve Vile dost výraznou proměnou – z půvabné naivky se vyklubala nesnášenlivá fňukna, která navíc neovládá ani základy slušného chování. Po scéně, kterou předvedla v pondělí kolem svých narozenin, ani není divu, že ji VyVolení poslali do Duelu.

Jako pomeranč…x

Většinu palců posbírala během pondělního a úterního dne. Trucování kvůli oslavě narozenin, kdy nepřišla hvězdu televizní show Božské dorty od Markéty, která jí přinesla vlastnoručně vytvořený sedmikilový dort, ani přivítat. Ignorace úterních úkolů a laxní přístup ke všem snahám o mírová jednání. Tím vším si zajistila zaplněný řádek na Zúčtovací tabuli. "Je jako pomeranč. Navrch hezký, ale když se rozkrojí, je v něm něco shnilýho,“ řekla o ní Eva před zúčtovací tabulí.

Do studia s Thomasem

Koho si Zdenča zvolí za soupeře? Víme, že uvažuje o Nikol a Láďovi, za možnou oěť lze považovat i Pavlínu, protože se netají chutí odtrhnout ji co nejdív od Mirky. V posteli zase slibovala Thomasovi, že vyzve právě jeho, což z hlediska její nové lásky nemá už vůbec žádnou logiku. Je však obtížné odhadovat myšlení člověka, který zase tak moc často samostatně nemyslí.

Zdenčino rozhodnutí se dozvíme v přímém přednosu, na Primě už dnes večer ve 20:15!

Sledujte Zprávy z Vily v 19:40!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.