Seriály a filmy

10. listopadu 2013 15:32

E. Bozonová

Možná přijde i Regina. Sledujte Noční show na Primě ve 23:05!

Co všechno se děje ve Vile, když už možná spíte? Navzdory absenci partnerů je život VyVolených na erotické hrátky stále bohatší. Chcete znát podrobnosti? Nenechte si ujít Noční show s Agátou Prachařovou dnes na Primě ve 23:05!

Vila je už déle než dva měsíce jejich domovem, a tak se zpočátku ostýchaví VyVolení stále víc osmělují. Sice ani jeden nemá ve své blízkosti svého partnera, přesto trochu erotiky, která tu a tam Vilou zavane, přijímají se stále větším nadšením. A je jí také čím dál víc. Svou roli v tom sehrál i dvoutýdenní pobyt sexy Reginy, která je v tomto oboru profesionálkou a názorně ukázala ostatním, jak erotické dusno správně podporovat a stupňovat.

Chybět v noční show nebude Zdena Regina, která navzdory své neúčasti v erotických hrátkách připouští, že má velmi pestrou minulost. Co všechno nám na sebe ještě prozradí? A jak se cítil Honza po zjištění, že opravdu bude muset před kamerami splnit Evě po jejím vyhraném Duelu všechna přání fanoušků? To vše a ještě mnohem víc se dozvíme už dnes večer na Primě v Noční show s Agátou.

Co se děje ve Vile, když už možná spíte? Nenechte si ujít Noční show s Agátou Prachařovou dnes na Primě ve 23:05!

Kdo ve Vile nejvíc přibral? Podívejte se na video:

V souboji s populárním šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem obstál Vladko se svým týmem se ctí. Mrkněte na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.