Seriály a filmy

11. října 2013 17:23

E. Bozonová

Pavlína se zasekla v dešti. Meditace, nebo šílenství?

Déšť nedéšť, zima nezima… Pavlína se vypravila k bazénu jenom ve svých růžovoučkých plavkách. A nějak se tam zasekla. Začala meditovat, nebo snad doufala, že se promění v dešťovou vílu a odletí rovnou do ráje?

Pavlína jakoby vrostla do země u bazénu, možná čekala, jestli si jí někdo ze štábu všimne a dovolí jí sundat poklopy a vykoupat se. Otužování je sice zdravé, tentokrát to ale plavovlasý diblík poněkud přeháněl v ledovém slejváku. Se zakloněnou hlavou jakoby něco nebo někoho vyhlížela… Mirka přece nelítá! Možná si dělala marné naděje, že na pražském podvečerním nebi, prosvětleném statisíci žárovek, přece jen zahlédne přes husté dešťové mraky hvězdu, která jí alespoň na chvilku připomene svobodu tam venku.

Na terasu za ní zaskočila Romana, rozumného vysvětlení se však nedočkala, a tak to vzdala. Jediný, komu Pavlínin prapodivný stav opravdu dělal starosti, byl Vladko. Neustále se na ni chodil koukat, otcovsky jí domlouval, ať raději odtamtud vypadne. Vždyť nastydne! Pavlína si ale říct nedala a zřejmě dobře udělala. Dobrá hodinka na ledovém dešti její psychice zjevně prospěla a k plazmě do obýváku se na večerní Výzvu dostavila už relativně vyrovnaná Pavlína.

Co je nového u VyVolených? Sledujte zprávy z Vily, na Primě dnes v 19:40!

Mega Duel už dnes večer. Nenechte si ujít přímý přenos na Primě ve 20:15!

Co se bude dít ve Vile večer po Duelu? Dívejte se na Prima Love, přímý přenos Vila živě ve 21:50!

Když už Romana neví kudy kam, svede všechno na pánaboha. Podívejte se na video:

Thomasovy výlevy Sabinu vážně pobavily. Mrkněte se na video:

Zdenčin návrat do Vily Nikol nevydýchala. Mrkněte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.