Seriály a filmy

28. listopadu 2013 18:10

E. Bozonová

Poslední Duel má vítěze. Do Velkého finále postoupil Vladko!

Takový souboj VyVolení ještě nezažili. Ve 14. Duelu, který je označován jako Malé finále, se napětí stupňovalo do posledních vteřin. Zvítězí obávaný šampión, nebo bodrá Ostravanka? Konečný výsledek hlasování byl nakonec i tentokrát jednoznačný – s neuvěřitelným poměrem 86:14 zvítězil opět Vladko!

Navzdory svým občasným výbuchů působila oplácaná mamina v podstatě nekonfliktně. Pokud se s některým ze soupeřů takzvaně chytla, zanadávala si nebo poplakala, za chvíli už o ničem nevěděla a jelo se dál. Svým způsobem šťastná povaha. Zřejmě právě díky ní Romana doposud ještě nezměřila své síly se žádným jiným soupeřem. Do studia VyVolených vkročila poprvé až dnes, aby prožila velké zklamání. Svou základnu fanoušků si sice během pobytu ve Vile vybudovala, na Vladkovu oblíbenost to ale rozhodně nestačilo.

Nervák ve studiu

Kdo bude celkový vítěz? Pavlína, nebo Vlado. Hlasujte ZDE

Na svůj velký den se Romana začala připravovat s více než tříhodinovým předstihem a úpravy svého exteriéru vzala v poněkud přeházeném pořadí – nejdřív make-up, pak teprve přišel na řadu účes a poté úprava nehtů. Před osmou hodinou měla Romana návaly z rozčilení – střídavě jí byla zima a horko. Před odchodem z Vily už se jí doslova podlamovaly nohy. Ve studiu i tentokrát přivítala moderátorka Tereza Pergnerová vzácné hosty. Romaně přijela až z Ostravy fandit sestra Karin a tentokrát vzala s sebou i Romaninu dceru Nikolku. Vladka zase přišla osobně podpořit věrná kamarádka Marcela, která ho poznala před lety díky první řadě VyVolených. A koho chtěla zpět Pavlína, osamocená ve Vile? Samozřejmě Vladka!

Drama až do konce

I tentokrát Tereza napínala publikum ve studiu i u televizních obrazovek až do poslední vteřiny, takže si na průběžné výsledky hlasování mohli nechat zajít chuť. Zveřejněn byl až konečný verdikt, který byl pro Romanu obdobně krutý jako pro Vladkovy předchozí soupeře. S obávaným šampiónem prohrála v poměru 14:86 procentům diváckých hlasů, a získala tak pomyslnou bronzovou medaili. V pátečním finále o vysněných pět milionů korun se tudíž utká s Pavlínou právě Vladko. Kterému z nich byste výhru přáli víc?

Co se bude dít ve Vile po dnešním Malém finále? Sledujte Vilu živě na Prima love ve 21:50!

Velké finále čtvrté řady VyVolených už v pátek. Nenechte si ujít přímý přenos na Primě ve 20:15!

Vladko uštědil Pavlíně výprask na holou. Podívejte se na video:

Romana balila, jakoby si chtěla zařídit další domácnost. Koukněte se na video:

Podobné články

Vladko dostal spoustu polibků, některé však odmítal později přiznat. Mrkněte na video:

Podobné články

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.