Seriály a filmy

4. listopadu 2013 17:49

E. Bozonová

Předpremiéra pro VyVolené: Nová Partička dnes večer ve Vile

VyVolení zhlédnou jako úplně první publikum další premiérový díl populární show Partička, který bude vysílat Prima v úterý ve 22:20. Co všechno musí kluci z Partičky pro zábavu svých fanoušků snést během natáčení?

Ondra bude muset snést, nebo lépe řečeno unést Geňu, který ho zalehne, když budou znázorňovat živé kulisy. Přežije to ve zdraví? Můžeme se těšit i na další Igorovo hádání, které se pomalu stává legendárnějším než Geňovo. Igor si bude muset odpovědět na otázku: Kdo jsem? Zjistí, že se s Michalem vydal vyloupit banku, přičemž si jako rukojmí vzali Geňu. Vše vyřeší vyjednavač Ondra, který se kvůli Igorovi pořádně zapotí. „Počkejte, vy jste nebyli slavnými osobnostmi?“ divil se po skončení hry Igor, čímž objasnil, proč mu to trvalo tak zatraceně dlouho.

Michal se podle instrukcí po své zemřelé matce vydá najít svého nikdy nepoznaného otce Ondru do prasečáku. Při hře, v níž kluci budou moci používat jen tři slova, poté dvě a nakonec jen jedno, si konečně oddychnou. A prozradí Petrovi z publika, jak vlastně probíhala jeho narozeninová oslava, z níž si pamatuje jen začátek. Partičku zakončí jazzík, opěvující ve verších čokoládu, předsedu a prdelku. Co z toho vznikne, zjistíte na Primě v úterý ve 22:20!

Co je nového ve Vile? Nenechte si ujít Denní rekapitulaci, na Prima Love ve 21:20!

Koho VyVolení už dál mezi sebou nechtějí? Sledujte v přímém přenosu další Zúčtování, zítra v přímém přenosu na Primě ve 20:15!

Regina si vychutnala pozornost kamer, VyVolení zase ji. Mrkněte na video:

Vězení ve Vile - vězni prchali, bachaři zklamali. Podívejte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.