Seriály a filmy

23. listopadu 2013 12:14

E. Bozonová

Regina jen vyhrožuje, z Vily se jí nechce

Od chvíle, kdy vstoupila do Vily, je Regina neustále jednou nohou na odchodu. Nebo tím alespoň vyhrožuje. Snaží se snad podněcovat ve Vladkovi naději, že se jí už konečně zbaví?

Tihle dva se opravdu nemohou už nikdy v životě domluvit. Regina střídavě Vladka hecuje a vzápětí zase žádá, aby jí štáb umožnil odchod z Vily. A tak stále dokola, jako poškrábaná gramofonová deska. Dráždí ho už jen svým neustálým přecházením sem a tam a samomluvou. „Když se blízko objeví trotl, tak mu musíte dát kameru, aby se mohl bavit na tu svoji,“ komentoval její chování Vladko. Nebylo to sice právě nejzdvořilejší, ale Regininy poznámky, o nichž zdůrazňuje, že rozhodně nejsou mířeny k němu, byly podobného kalibru: Sorry, já to tak nemyslela, pálení čarodějnic, to by jim šlo, takovejmhle... Vlado ho*ado, ho*ádko...“ A za to se omlouvat nebude?

Stupňování teroru

U snídaně odmítala Regina sedět u jednoho stolu s Vladkem, i když mimořádné menu připravil právě on. A dál nešetřila poznámkami: „Nechte si tady Vladečka… mentálně…“ Vladko přiznal, že ho tak vytáčí, že s ní opravdu nemůže být pohromadě. S blížícím se Duelem začala Regina své útoky stupňovat. Už si zase udělala z portu mikrofon a na kameru vysvětlovala divákům, komu by měli večer posílat hlasy. Při více než desetiminutové samomluvě nenechala na Vladkovi nit suchou, ani pes by od něj kůrku nevzal!

Zase domů?

„ Už nechci o Vladovi nic zlého říkat. Lidé, kteří ho pošlou zpět, jsou sobci,“ rozeřvala se na ostatní VyVolené před plazmou. „Nemůžu ji vystát. Vysává energii tím, jak chodí a píská, říká nesmysly a třikrát se oblíkne...“ konstatoval Vladko. „Ona není normální, už zase venku jede.“ Ihned po Vladkově odchodu do studia znovu žádala Regina štáb, že chce domů, a po jeho vítězném návratu začala demonstrativně balit. Její údajná touha po opuštění Vily se ale během chvilky potichu vytratila doztracena. Jak dlouho jí ještě tahle komedie vydrží?

Nenechte si ujít VyVolení-Speciál, na Primě v sobotu v 18:00!

Co je nového ve Vile? Sledujte Denní rekapitulaci, dnes na Prima Love ve 22:20!

Když se Vladkovy záchvaty sestříhají v jeden celek, působí opravdu hrozivě. Mrkněte na video:

Po mimozemštance dorazil do Vily dokonce i robot. Podívejte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.