Seriály a filmy

23. listopadu 2013 00:25

E. Bozonová

Vladko: Po Duelu jako u Waterloo!

Vladko si sice připsal ve třináctém Duelu na své konto další vítězství, přesto se atmosféra ve Vile výrazně změnila. Poprvé totiž odešel z Vily člověk, který neměl mezi soutěžícími nepřítele. Holky Vladka sice přivítaly, nadšeně slavit Lucčinu prohru však nedokázal nikdo.

Vladkovo vítězství nad Luckou potěšilo především Pavlínu, která mu skočila s rozběhem kolem krku. Romana však byla rozpačitá. „Co tady s námi bude? Co bude příští úterý?“ děsila ji představa dalšího vývoje show, přestože je jí už víceméně jasný. Vladko sice tvrdil, jak je šťastný, že je zpátky ve Vile, rozhodně ale netančil nadšením. Spíš se zdálo, jakoby se mu navalila na ramena únava celého světa. Romana tiše pobrekávala a slzami se zalily oči i Pavlíně. Oslavnou láhev sektu, tentokrát přizdobenou nápisem ‚Za týden už jenom jeden‘, sice otevřeli, tentokrát jim ale její obsah vydržel neúměrně dlouho. „Tak na zdraví, užijem si to tady. Je to poslední týden,“ pronesl Vladko přípitek.

Výhra, nebo prohra?

Regina se během vítání vítěze držela důsledně stranou a ani ji nenapadlo Vladkovi gratulovat. Koneckonců ani on se jako vítěz ani moc necítil – Lucčina porážka zkrátka nemohla naplnit jeho duši štěstím. I Reginina samota na terase byla téměř hmatatelná a jakoby dolehla i na dobromyslnou Romanu, která ji nedokázala unést. Navíc Vladko a Pavlína zase zapluli do svého světa, a tak jí šla dělat společnost. Povídaly si u skleničky, v podstatě o ničem. Regina líčila Romaně, jak jsou VyVolení venku vysíláni, jak vypadají přímé přenosy… Nebylo to tak trošku proti pravidlům? Regina je však nerespektovala ani jako soutěžící, tak proč by si s nimi lámala hlavu, když je jenom host. Takový poklid ve Vile jsme ještě po Duelu nikdy nezažili. A bude hůř…

Nenechte si ujít VyVolení-Speciál, na Primě v sobotu v 18:00!

Co je nového ve Vile? Sledujte Denní rekapitulaci, na Prima Love ve 22:20!

Po mimozemšťanovi dorazil do Vily i robot. Podívejte se na video:

Regina rozhodla, že se ve Vile musí nejvíc ovládat Romana. Mrkněte na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.