Seriály a filmy

22. listopadu 2013 19:37

E. Bozonová

Vladko znovu zabodoval, Lucka vypadla těsně před cílem!

Předposlední Duel čtvrté řady VyVolených byl dramatický do posledního okamžiku. Svérázná Lucka měla sice bohatou základnu fanoušků, nakonec se ale ukázalo, že ani taková armáda příznivců a milovníků zvířat na šampióna českých VyVolených nestačí. Lucka opouští Vilu pouhý týden před Velkým finále.

Už pár týdnů Vladko neustále dokola Lucce vyčítal, že zpočátku se ve Vile neprojevovala a jenom se vezla. A proto jí prý dával u zúčtovací tabule palce. Pravda byla ale přece jen trošku jiná. Jako jeden z mála totiž velmi rychle pochopil, že má proti sobě velmi inteligentní, upřímnou a vyrovnanou dívku, která by mohla jeho pozice ve hře vážně ohrozit. Oběma bylo jasné, že se dříve nebo později musí nutně potkat v Duelu, a ten okamžik nastal právě dnes večer.

Velké přípravy

Na svou slavnostní image začala Lucka myslet už před pátou hodinou odpolední. „Dnes mi to bude trvat déle,“ prohlásila. „Budete překvapený. Já se dnes vrátím. Nemám strach.“ Z Mikulovic, ležících na spojnici mezi Pardubicemi a Chrudimí, přijela Lucku podpořit do Duelu celá rodina a spousta přátel, Vladkovi zase fandil ve studiu kamarád a kolega Čenda. Lucčina kamarádka v úterý při Zúčtování prohlásila, že by si tihle dva soupeři mohli v reálném životě rozumět. Páteční večer je každopádně rozdělil přinejmenším na týden, který Lucka prožije už mezi svými, zatímco Vladko bude bojovat o vysněných pět milionů korun v hotovosti. Lucku však znovu uvidíme již zítra, až dorazí se všemi exVyVolenými na velkolepou party do Vily, a poté i v neděli večer, kdy bude hostem Agáty Prachařové v Noční show.

Co se bude dít ve Vile po Duelu? Sledujte Vila živě, na Prima Love ve 22:25!

Nenechte si ujít VyVolení-Speciál, na Primě v sobotu v 18:00!

Podobné články

Po mimozemštanovi dorazil do Vily i robot. Mrkněte na video:

Podobné články

VyVolení se shodli, že se ve Vile nejvíc musí ovládat Romana. Podívejte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.