Seriály a filmy

10. listopadu 2013 08:39

E. Bozonová

Vaření s Pohlreichem – Vladko na jedničku

Vladko se svým týmem z Vily se utkal v přímém přenosu s populárním šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem a obstál na výbornou. Po počáteční nervozitě se rozjel a nakonec byl dokonce rychlejší než mistr!

Jako kuchař Vladko prokázal, že pravdu svou práci umí. V sobotu večer se utkal v přímém přenosu v show Česko vaří s Pohlreichem živě a předvedl stejně perfektní menu jako známý šéfkuchař. „Doufám, že až skončí tenhle pořad, budu mít ještě práci,“ zažertoval s Pohlrechem. Jako jediný z VyVolených se totiž má po skončení show kam vrátit. Zpočátku na něm sice byla znát nervozita, kterou ale jako pravý profesionál dokázal zvládnout.

Přidala se Romana

Původně měly vařit jen dvoučlenné týmy, a tak se k plotně s Vladkem měla postavit pouze Lucka. Nakonec je ale produkce rozšířila, a tak se ke dvojici z Vily přidala ještě zkušená hospodyně Romana. Tradičním úkolem bylo tříchodové menu pro čtyři osoby, které lze připravit během pouhé hodiny. Na jídelníčku tentokrát byly:

salát s avokádem a hořčičnou zálivkou a krevetou

hovězí roštěnec na bylinkách s domácí tatarskou omáčkou

sorbet se šumivým vínem

S chlapem v hlavě

Zpočátku byl Vladko jako svázaný, takže zatímco Pohlreich už měl vkusně naservírovaný salát, ten Vladkův byl stále ještě v míse, i když hotový. Zjevně ho znervózňovalo speciální naslouchátko v uchu, které ho spojovalo s děním ve studiu, a tak hulákal jako na lesy. „Strašně řvou,“ stěžovala si Romana, která naopak překvapivě přibrzdila své decibely. Pavlína nevydržela a hned v prvních minutách pořadu se přitočila ke kuchyňskému pultu jako první kibic. A taky se jako jediná vrhla na krevety, ostatní po nich pokukovali nedůvěřivě. Vzápětí VyVolené probral dopis od štábu: Víc komunikujte, ochutnávejte, kuchyně není uzavřený prostor. Salát jste nestihli v limitu!“ Soutěžící poslechli až moc, div se nezačali handrkovat jako báby na trhu. A ze salátu e jim dělaly boule za ušima. A pak že nepapají krevetky!

Kdo byl hvězdou večera

Zatímco Vladko s holkami makal, Honza se intenzivně snažil cpát do záběru. Je to v hlavním večerním pořadu, musí přece upozornit celou republiku na svůj super ksichtík. A statisíce diváků také měl příležitost vidět na vlastní oči, kdo se ve Vile nejvíc cpe – Romana! S hlavním chodem už byli VyVolení hotovi včas a sorbet dokonce stihli ještě rychleji než Zdeněk Pohlreich s Lucií Bílou ve studiu. „My už to máme. Tak na zdraví!“ jásal hrdě Vladko v přímém přenosu. A vzápětí se zoufale snažil umravnit Romanu: Ježíšmarjá, Růžo, rozluč se s lidma. To je pozdě, už jdou titulky!“

Vavříny pro vítěze

I v tak náročné zkoušce, jakou je vaření v přímém přenosu s největším kuchařským mistrem, Vladko se svým týmem rozhodně obstál a o svou profesní budoucnost se určitě obávat nemusí. Uvařili jste si večeři se Zdeňkem Pohlreichem, Lucií Bílou a VyVolenými? Pokud nikoli, můžete to napravit třeba hned dnes. Potřebný seznam surovin a postup přípravy najdete v přiložených článcích.

Co se děje ve Vile, když už možná spíte? Nenechte si ujít Noční show s Agátou Prachařovou, dnes na Primě ve 23:05!

VyVolení chtěli vánočku, a tak si ji museli upéct sami. Podívejte se na video:

Eva sice zapívala nic moc, ale zato s chutí. Mrkněte na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.