Seriály a filmy

14. listopadu 2013 15:41

E. Bozonová

Video: Eva jako v italské komedii

Když se temperamentní Eva rozjede, mohla by klidně konkurovat uječeným Italkám ze starých komedií. Sází mnohem víc na decibely než na argumenty. Nejde ji o to soupeře přesvědčit, ale uřvat k smrti.

Hádek je v posledních dnech ve Vile stále víc, a zatímco zpočátku byla považována za nejuřvanější VyVolenou Romana, nyní převzala vůdčí žezlo Eva. Jenže čím méně má argumentů pro svou pravdu, tím hlasitěji řve, dokonce klidně stále totéž dokola s cílem soupeře vyčerpat, zabránit mu ve vyjádření a totálně ho uřvat. Svého protivníka vůbec neposlouchá, takže hledat protiargumenty je naprosto zbytečné. Po jejím mimořádném talentu na vedení naprosto nesmyslných sporů by jistě radostně hrábl nejeden italský režisér, natáčející uječené druhořadé komedie. Tentokrát s jí dokonce podařilo zatáhnout do sporu úplně všechny soupeře a přes Evino hulákání bylo téměř nemožné rozpoznat, kdo s kým vlastně řve a kdo proti komu. Dokonce se jí málem podařilo zvítězit silou hlasového projevu i nad jindy rovněž velmi výrazným Vladkem. Že by VyVolení objevili nový způsob uvolňování přebytečné energie?

Když se Eva rozjede, o podstatu sporu nejde. Hlavně aby byla nejvíc slyšet. Mrkněte na video:

Další Zúčtování a Výzva již dnes, v přímém přenosu na Primě ve 20:15!

Co se děje ve Vile? Sledujte Vila živě, dnes na Prima Love ve 21:50!

Kdo si víc zaslouží návrat do Vily - Honza, nebo Vladko? Mrkněte na video:

VyVolení nenechali na Vladkovi a Honzovi nit suchou. Podívejte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.