Seriály a filmy

9. listopadu 2013 10:47

E. Bozonová

Dramatický Duel: Regina se ani nerozloučila!

Napínavý páteční Duel mezi dvěma sexy blondýnami měl neuvěřitelné zakončení. Výstřední Regina odmítla tradiční rozloučení s ostatními VyVolenými prostřednictvím obrazovky. A Tereze ani nepodala ruku!

Druhý pobyt ve Vile se vyvíjel ještě hůř, než nezapomenutelná Regina Holásková z první řady českých VyVolených očekávala. Během pouhých dvou týdnů se vinou svého chování k druhým dostala do absolutní izolace, takže ani nikoho nepřekvapilo, že ji soupeři poslali ve čtvrtek do Duelu. Za soupeřku si vybrala potrhlou Evu, zřejmě doufala, že ji svými názory a půvaby snadno vyřadí ze hry. Čekalo ji však velmi tvrdé vystřízlivění.

Jasná volba VyVolených

Již od úterního večera Regina zřejmě očekávala, že se s ní soupeři nebudou u zúčtovací tabule mazlit. Při Zúčtování dostala stejný počet palců jako Zdena Regina a jen rozhodující palec Lucky, která měla imunitu a dala rozhodující hlas právě Zdeně, ji zachránil před přímou cestou do Duelu. Vzápětí ale bylo Zúčtování prohlášeno za neplatné a Zdena Regina opustila Vilu. Ve čtvrtek následovalo náhradní Zúčtování, v němž už si Regina vyslechla ortel natvrdo. Sice se snažila tvářit, že se jí rozhodnutí soupeřů nedotýká, při následné Výzvě však byla tak zmatená, že zapomněla na Lucčinu imunitu a chtěla ji vyzvat do Duelu. Podle pravidel však musela své rozhodnutí změnit, a tak vybrala Evu.

Přání, nebo předtucha?

Jak si zachovat tvář u diváků? Již během čtvrtka začala Regina pofňukávat, že soupeři nechápou její velké poselství, kvůli němuž do Vily přišla. Jen s nimi marní čas a doma s dcerou by byla užitečnější. Do pátečního Duelu už nakráčela s tvrzením, že chce každopádně show opustit. Na otázky soupeřů téměř nereagovala a k Vladkovi se dokonce v přímém přenosu otočila na pódiu zády. To ale zdaleka ještě nebyl konec projevům její nezdvořilosti vůči ostatním.

Nevychovaná primadona

Přesně tak se Regina chovala během pátečního večera. Při odchodu do Duelu pouze utrousila do vzduchu „čau“ a VyVolení, kteří čekali podle pravidel před plazmou, jí nestáli ani za jediný pohled. To však byl jenom začátek jejích excesů, které se slušným chováním nemají příliš společného. Poté co prohrála s Evou, nastalo něco, co historie VyVolených nepamatuje – Regina se odmítla prostřednictvím plazmy v obýváku se soupeři rozloučit. Následoval vrchol neslušnosti – při odchodu ze studia minula moderátorku Terezu Pergnerovou, jakoby tam nebyla, a ani jí nepodala ruku. Porušila tak elementární zásady slušného chování, navíc před celým národem. Opravdu si myslí, že je nadčlověk?

Chcete znát všechny novinky z Vily? Sledujte VyVolení-Speciál, na Primě v 18:00

Mimořádná událost – VyVolení vaří v přímém přenosu se Zdeňkem Pohlreichem a Lucií Bílou! Již dnes na Primě ve 20:15!

Co je nového u VyVolených? Dívejte s na Denní rekapitulaci, Sledujte své oblíbence v přímém přenosu Vila živě, dnes na Prima Love ve 22:25!

Hádka na rozloučenou - Vldka málem klepla pepka. Podívejte se na video:

Když se do toho vloží Vladko, může i při mytí zrcadel zavládnout ve Vile erotické dusno. Mrkněte na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.