Seriály a filmy

17. října 2013 10:31

E. Bozonová

Kdo je potřebný a kdo největší lakomec

Pět milionů v hotovosti, to je hlavní motivace, proč jsou VyVolení ve Vile. A všichni jsou přesvědčeni, že právě oni je určitě potřebují nejvíc. Kdo by se rozdělil s ostatními a kdo by svoji hromádku nekompromisně nahrabal pod sebe?

Na svou rodinu neustále myslí především Pavlína, i když o konkrétních problémech nemluví. Chtěla by se o ni postarat a splnit svým nejbližším jejich sny. A určitě by se s nikým nerozdělila. Lucka prý tolik nepotřebuje, ale bylo by hezké pět milionů vyhrát. „Chci založit výcvikové středisko, které bude moje,“ připomněla a dodala: „Kde nebudu muset natahovat ceny, abych si vydělala.“ Jestli nevyhraje, bude hledat lidi, kteří jí pomůžou. A kdyby naopak vyhrála a někdo ji požádal o příspěvek na smysluplný byznys, určitě by mu peníze dala. „Mám peníze ráda, ale nemám problém podpořit činnosti,“ dodala. Honzu holky svými plány tak zaujaly, že by se prý s nimi rozdělil, protože myslí na druhé. A pro sebe by koupil byt.

Války s dluhy

Eva jen znovu připomněla, že je v mínusu 200 mega, takže by 200 tisíc vrátila a zbytek investovala do právníků. A kdyby snad ještě něco zbylo, pořídila by si vlastní bydlení. „Pokud jde o dělení, myslím, že venku jsou lidi, kteří by je potřebovali víc. Takže něco bych dala některé nadaci,“ prohlásila.

Dluhy na krku má i Romana, pro změnu z podnikání. Chtěla by pomoci rodičům, aby se už kvůli penězům nehádali, a tchyni, jež jí moc pomáhá. „Musela jsem si půjčit, abych měla na castingy a na vlak, takže bych chtěla něco poslat VyVoleným, co šli na castingy,“ dodala. A navíc má v hlavě další projekt – odpolední a noční školku pro matky-samoživitelky, která by nebyla drahá.

Zadní vrátka

Vladko by se určitě s nikým nerozdělil. Investoval by do sebe, aby měl jako herec zázemí. A po padesátce by si rád otevřel malou kavárnu. Více než polovinu by tudíž investoval do svého snu, a jestli nevyhraje, obětuje jeden byt. Nikol touží po bytě, Láďa by se rád osamostatnil a zvedl celé rodině životní standard. O dělení zatím ani nepřemýšlel. „Nikdy jsem ani neočekával, že bych něco dostal,“ dodal.

Lakomec Vladko

Jediný z VyVolených, kdo jednoznačně prohlásil, že by se o výhru s nikým nedělil, byl Vladko. „Kromě mámy bych už rodině nic nedal. Jedna zkušenost mi stačila,“ konstatoval a dodal: „Bacha si dávejte u přátel… ale nesmím radit. Než dát rodině, tak bych to radši podpálil. To se ti tak pročistí…“ Přesto ho ostatní označili za největšího sobce a lakomce. Možná jim jen chybějí jeho životní zkušenosti?

Co je nového u VyVolených? Sledujte zprávy z Vily, na Primě dnes v 19:40!

Koho si vybere Láďa do Duelu? Nenechte si ujít Výzvu, na Primě dnes ve 20:15:

Podobné články

Peníze jsou v životě i u VyVolených až na prvním místě. Mrkněte na video:

Ve Vile přistálo UFO. To byl ale fičák. Koukněte se na video:

Podobné články

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.