Seriály a filmy

17. října 2013 10:31

E. Bozonová

Kdo je potřebný a kdo největší lakomec

Pět milionů v hotovosti, to je hlavní motivace, proč jsou VyVolení ve Vile. A všichni jsou přesvědčeni, že právě oni je určitě potřebují nejvíc. Kdo by se rozdělil s ostatními a kdo by svoji hromádku nekompromisně nahrabal pod sebe?

Na svou rodinu neustále myslí především Pavlína, i když o konkrétních problémech nemluví. Chtěla by se o ni postarat a splnit svým nejbližším jejich sny. A určitě by se s nikým nerozdělila. Lucka prý tolik nepotřebuje, ale bylo by hezké pět milionů vyhrát. „Chci založit výcvikové středisko, které bude moje,“ připomněla a dodala: „Kde nebudu muset natahovat ceny, abych si vydělala.“ Jestli nevyhraje, bude hledat lidi, kteří jí pomůžou. A kdyby naopak vyhrála a někdo ji požádal o příspěvek na smysluplný byznys, určitě by mu peníze dala. „Mám peníze ráda, ale nemám problém podpořit činnosti,“ dodala. Honzu holky svými plány tak zaujaly, že by se prý s nimi rozdělil, protože myslí na druhé. A pro sebe by koupil byt.

Války s dluhy

Eva jen znovu připomněla, že je v mínusu 200 mega, takže by 200 tisíc vrátila a zbytek investovala do právníků. A kdyby snad ještě něco zbylo, pořídila by si vlastní bydlení. „Pokud jde o dělení, myslím, že venku jsou lidi, kteří by je potřebovali víc. Takže něco bych dala některé nadaci,“ prohlásila.

Dluhy na krku má i Romana, pro změnu z podnikání. Chtěla by pomoci rodičům, aby se už kvůli penězům nehádali, a tchyni, jež jí moc pomáhá. „Musela jsem si půjčit, abych měla na castingy a na vlak, takže bych chtěla něco poslat VyVoleným, co šli na castingy,“ dodala. A navíc má v hlavě další projekt – odpolední a noční školku pro matky-samoživitelky, která by nebyla drahá.

Zadní vrátka

Vladko by se určitě s nikým nerozdělil. Investoval by do sebe, aby měl jako herec zázemí. A po padesátce by si rád otevřel malou kavárnu. Více než polovinu by tudíž investoval do svého snu, a jestli nevyhraje, obětuje jeden byt. Nikol touží po bytě, Láďa by se rád osamostatnil a zvedl celé rodině životní standard. O dělení zatím ani nepřemýšlel. „Nikdy jsem ani neočekával, že bych něco dostal,“ dodal.

Lakomec Vladko

Jediný z VyVolených, kdo jednoznačně prohlásil, že by se o výhru s nikým nedělil, byl Vladko. „Kromě mámy bych už rodině nic nedal. Jedna zkušenost mi stačila,“ konstatoval a dodal: „Bacha si dávejte u přátel… ale nesmím radit. Než dát rodině, tak bych to radši podpálil. To se ti tak pročistí…“ Přesto ho ostatní označili za největšího sobce a lakomce. Možná jim jen chybějí jeho životní zkušenosti?

Co je nového u VyVolených? Sledujte zprávy z Vily, na Primě dnes v 19:40!

Koho si vybere Láďa do Duelu? Nenechte si ujít Výzvu, na Primě dnes ve 20:15:

Peníze jsou v životě i u VyVolených až na prvním místě. Mrkněte na video:

Ve Vile přistálo UFO. To byl ale fičák. Koukněte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.