Seriály a filmy

3. října 2013 12:11

E. Bozonová

Nové rozložení sil ve Vile: Thomas založil Buldočinec

Novou stranu Buldočinec si založil ve Vile Thomas. Její základní zásadou je, že každý její člen má svůj názor a každý je povinen druhého vyslechnout. Jenže vzápětí mu nastaly problémy – musel urychleně vyřešit totální absenci členské základny.

Do Thomasovy strany se nikdo nechtěl přihlásit, a tak na plánovaný summit musel Thomas vyrazit sám. Přesto i Buldočinec má právo na státní znak a hymnu, a tak si Thomas vyrobil odznaky své moci sám – na vlajku namaloval svůj portrét. Nový stát také získal prominentní území v malé ložnici a záleželo pouze na prezidentovi státu, tedy Thomasovi, koho k sobě pustí.

Úplatky pro občany

Na co nalákat nové přívežence? Thomas si zřejmě vzal příklad z některých našich politiků a vsadil na úplatky. Nové ovečky lákal na ložnicové pohodlí. Na voňavý špek v podobě čistého povlečení mu ochotně hupsli Honza a Pepa, sdílet s nimi lože se rozhodly i Nikol a Lucka. Eva sledovala jejich stěhování tak trochu s despektem. „Hele, stěhování národů,“ prohlásila. V rámci navazování diplomatických vztahů Romana sdělila Honzovi, že za nimi do velké ložnice může kdykoli přijít, tak pěkné tělo prý vždycky ráda uvidí.

Co je nového u VyVolených? Sledujte Zprávy z Vily na Primě v 19:40!

Další Výzva v přímém přenosu již dnes večer. Sledujte Primu ve 20:15!

VyVolení se pomstili soupeřům kouzlem mrkvového voodoo. Podívejte se na video:

Ládík to pořádně rozjel. Už jste někdy viděli takovýhle pánský striptýz? Mrkněte na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.