Seriály a filmy

19. září 2013 17:41

E. Bozonová

„Ona má styl“ díl sedmý: Mirka

Je vyloženě sportovní typ a ve Vile už několikrát dokázala, že má i pořádnou fyzičku. Pohyb je součástí Mirčina života, takže mu podřídila i šatník. Sukně a jehlové podpatky bychom v něm hledali marně.

Když vyrazí v plavkách, nejednomu chlapovi málem vypadnou oči z důlků. Pravidelné cvičení je na Mirce rozhodně znát, na rozdíl od mnohých sportovkyň však má čím vyplnit i dekolt. Prostě postavička jako lusk. A pokud právě nezahalí své přednosti do beztvarých tepláků, nemusí se nad volbou oblečení příliš zamýšlet. A evidentně to ani nedělá.

Video:

Ležérní kombinace odrbaných džín a sportovní bundy je Mirce vlastní. A málokdo si všimne, že bundu vybírala v pánském oddělení.

Bokovky zdůrazňují Mirčinu dokonalou postavu a nedopnutá halenka košilového střihu nabízí výhled, z nějž by se nejednomu chlapovi zamžil zrak

Praktická pletená propínací veta s kapucí je součástí šatníku, bez níž Mirka nedá ani ránu. Obléká ji ve chvílích odpočinku i při plnění sportovních úkolů.

Tahle kočka v plavkách jistě budí zaslouženou pozornost na břehu každé vodní hladiny

Šeříková barva vyloženě svědčí Mirčinu odstínu pleti

Umí si ze sebe udělat i legraci, a i když vypadá jako hastroš, přece jí zběsilá kombinace sluší

Další Mirčina volnočasová variace potvrzuje její zálibu v pohodlných outfitech

Kombinace bavlněných kalhot a trička je určena do ložnice. Teplá mikina, kterou Mirka oblékla přes ni, naznačuje, že si ještě hodlá dát poslední cígo před spaním.

Opět mikina a tepláky s tónech šedé. S výraznějšími barvami se Mirka moc často nekamarádí.

Elegantní šaty s výstřihem do půli zad jí vyloženě sluší stejně jako tóny růžové. Problém však spočívá v tom, že se Mirka v této úpravě necítí ve své kůži.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.