Seriály a filmy

22. října 2013 20:18

E. Bozonová

Osmé Zúčtování pročistilo vzduch. Do Duelu půjde Jafar!

Úterý bývá ve VyVolených již tradičně večerem velkých překvapení. Jako hosta večera přivítala Tereza Pergnerová ve studiu vyřazeného Pepu a mezi diváky nechyběla ani Pavlínina partnerka Mirka. A jak VyVolení rozhodli o dalším vývoji show? Do pátečního Duelu poslali třemi palci Jafara!

Osmé Zúčtování čtvrté řady českých VyVolených bylo do poslední chvíle napínavé. Imunita chránila pouze Honzu a kandidátů na vypalcování jsme měli hned několik. Nejžhavější adeptkou byla Romana, která svou nezničitelnou energií a hlučností většinu soupeřů vyčerpává. Být v uzavřeném prostoru s takovým ztělesněním živelní pohromy bývá zkrátka pořádné náročné.

Ohrožená kráska

Kromě Romany mohla očekávat nějaký ten palec na tabuli i Nikol, protože v posledních dnech začala pořádně pošťuchovat nervy ostatních náladovostí a nesmyslnými výbuchy. Možná jí to ale do důsledku nedocházelo, protože se neustále považovala za jedinou spravedlivou, hodnou, šikovnou, svědomitou… V tomto přesvědčení ji oddaně utvrzoval nohsled Honza, který leckdy možná ani netušil, o čem je řeč. Jeho počínání zřejmě vedla snaha dostat se jí do kalhotek. Sklidit nevůli ostatních mohl i obr Jafar, jehož pár výbuchů některé z VyVolených poněkud vyděsilo.

Mirka s Pepou ve studiu

Jako hosty přivítala moderátorka Tereza Pergnerová ve studiu vyřazenou Mirku a Pepu. Mirka se zatím do práce nevrátila. "Jsem zalígrovaná doma a čekám na Páju," prohlásila. Pepa si postěžoval, že po návratu z Vily je shánění práce překvapivě ještě těžší než předtím. Lidé jsou sice k němu vstřícní, ale to je asi tak všechno. Prostřednictvím kamery dostal příležitost položit otázku pěti VyVoleným – Nikol, Honzovi, Evě, Vladkovi a Pavlíně. Pavlína pak pádila do Zpovědnice, aby vysvětlila Terezce a s ní i divákům, proč vůbec nepřipouští možnost, že by ji Mirka mezitím opustila.

Rozhodly obavy z budoucnosti

Podle Pavlíny se nejvíc Zúčtování obávali Romana a Jafar. A pak už Jafar taky pádil do Zpovědnice, aby odtud přinesl kufřík s palci a zeleným šátkem pro "oběť" osmého Zúčtování. Nakonec VyVolení poslali třemi palci do DueluJafara.

Další velké překvapení čeká Vilu Vyvolených hned po přímém přenosu. Chcete vědět jaké? Nenechte si ujít Vila živě na Prima love ve 21:50!

Podobné články

VyVoleným už v izolaci pořádně hrabe. Podívejte se na video:

Podobné články

Podobné články

Podobné články

VyVolení drží ozdravnou kúru. Mrkněte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.