Seriály a filmy

22. října 2013 11:30

E. Bozonová

VyVolení podstupují ozdravnou kúru

V zdravém těle zdravý duch – to by mělo platit i pro VyVolené. A protože první dva měsíce pobytu ve Vile prožili téměř jako jeden velký mejdan, nechal jim štáb připravit odborníky speciální ozdravnou kúru. Zdravý životní styl budou dodržovat celý tento týden.

Z Vily musely zmizet veškeré produkty živočišného původu a taky alkohol, limonády a cigarety. Ozdravný režim je založen na dostatečném přísunu vitamínů, vlákniny, stopových prvků, antioxidantů… Zkrátka VyVolení si kromě zrní dopřávají i speciální šťávy, pro jejichž přípravu jim štáb dodal odšťavňovač.

Zdravá prevence

Namísto zobání tabletek z lékárny je mnohem zdravější přijímat potřebné látky v přírodní formě. A tak VyVolení vyzkoušeli i tzv. Breussovu zeleninovou šťávu, které její autor připisoval zázračné účinky při léčbě rakoviny. Lisuje se z následujících ingrediencí:

červená řepa – má pozitivní vliv na činnost jater a žaludku, čistí organismus a vylučuje z těla sůl; obsahuje sodík, draslík, vápník, hořčík a vitamíny C a Bkarotka – obsahuje vlákninu a antioxidanty, vitamín A, jehož nedostatek má negativní vliv na potenci a oslabuje imunitu, a beta-karoten, jehož nedostatek zase zvyšuje riziko rakovinyceler – má protizánětlivé a močopudné účinky, podporuje trávení, povzbuzuje chuť k jídlu a funguje i jako afrodiziakumčerná ředkev – obsahuje víc vitamínu C než citrony, vitamín E, jehož nedostatek snižuje imunitu, vitamín B, beta-karoten a železobrambor – je bohatý na vitamíny A, B, C a sacharidy

Recept na zdraví

Na půl litru domácí šťávy budete potřebovat:

300 g červené řepy199 g karotky100 g celeru30 g černé ředkve1 středně velký brambor1–2 dcl vody

Oloupanou a očištěnou zeleninu nakrájejte na malé kousky a rozmixujte. Pokud je směs moc hustá, přidávejte postupně vodu, aby se důkladně rozmixovala. Vzniklou kaši vyždímejte přes čistou utěrku (pranou pouze v ruce, bez prášku a aviváže). Získanou šťávu přeceďte přes plátno přímo do láhve a nechte ji v lednici ještě zhruba hodinu ustát.

Tvrdá léčba

Většina VyVolených koukala na výsledek svého snažení podle dodaného receptu nedůvřivě a při prvním ochutnání se jim zkroutily uši do kornoutu. Nakonec se ale shodli, že takováhle očista není zase tak špatná. A navíc – úkol je úkol, takže je třeba poctivě ho splnit, protože další Zúčtování se neúprosně blíží.

Co je nového u VyVolených? Sledujte Zprávy z Vily na Primě v 19:40!

Osmé Zúčtování již dnes večer, nenechte si ujít přímý přenos na Primě ve 20:15!

Jak žijí VyVolení právě teď? Přepněte si na přímý přenos Vila živě na Prima love ve 21:50!

Nepořádek ve Vile vypadá objektivem kamery ještě hůř než ve skutečnosti. Podívejte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.