Seriály a filmy

21. října 2013 13:31

E. Bozonová

Vila VyVolených – bordel jako v tanku

VyVolení dokážou bez mrknutí oka žít v takovém nepořádku, že zůstává rozum stát. A ani jim to nepřijde. Boss Jafar tudíž dostal další nepopulární úkol – dohlédnout na důkladné vysmýčení všech koutů.

Na plazmě v obýváku se objevilo neskutečné – záběry dokumentující, v jakém binci dokážou VyVolení žít. A nastalo zděšení. „Ježíši, to je bordel,“ vyděsila se upřímně Lucka. „Konečně se dívám na film,“ konstatovala Romana, místo aby popadla hadr a utřela z obrazovky prach. Koneckonců – tohle nenapadlo nikoho, ani Nikol, která jen zafilozofovala, že na té obrazovce je nějaký flek.

Poházené oblečení po postelích, neustláno, špinavé nádobí – a to, prosím, mají ve Vile dvě myčky! O všudypřítomném prachu a rozházených polštářích ani nemluvě. Myslíte, že se takhle chovají i doma? Asi sotva. Ve Vile VyVolených jim to ale nikdo tolerovat nebude. Tak honem do práce!

Co je nového u VyVolených? Sledujte Zprávy z Vily na Primě v 19:40!

Nenechte si ujít Denní rekapitulaci na Prima love ve 21:20!

Když se golem rozjede, tak to stojí za to. Podívejte se na video:

Láďa nahlédl do zákulisí reality show. Mrkněte na video:

Při olympiádě ze sebe VyVolení vydali úplně všechno. Podívejte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.