Seriály a filmy

21. října 2013 09:20

E. Bozonová

Jafar upevňuje pozice. Odnese to Romana?

Obr Jafar zřejmě hodlá pořádně využít toho, že ve Vile je chlapů jako šafránu. A holky, s nimiž to opravdu umí, mu to všechny baští. Podaří se mu vyšťouchnout Vladka z jeho pozic, stát se vůdcem a poslat Romanu do Duelu?

Zatímco až do Thomasova odchodu se ve Vile víceméně válčilo, nyní nastává prapodivný klid před bouří. Vladko sice převzal pozici vůdčí osobnosti, dlouho mu ale nevydržela. Zdá se, že ho z ní cíleně a nenápadně vyštípává Jafar. S každým si povídá, s každým je zadobře a říká mu, co chce slyšet. Zdánlivě dobrosrdečný obr je zřejmě docela dobrý diplomat a má pořádné charisma. Lucka dokonce prohlásila, že navzdory jeho vizáži by se do něj dokázala zamilovat.

Ovečky se houfují

Svým chováním už dostal Jafar na svou stranu Evu, Lucku i Nikol. Evě neustále lichotí, jak má hezké pozadí, jak je dobrá… Podobně vybírá slabá místa i u ostatních, naslouchá jim, přikyvuje jim. Snaží se to i hrát na štáb, kterému klidně poděkuje jménem všech VyVolených za perfektní den. Na Vladka, kterému Jafarova taktika dochází, to bylo moc a raději utekl ven. Jen Pavlína Vladka stále ještě neopouští, i když se začíná přátelit s Honzou.

Taktická hra

Jafar skvěle využívá i své prostorové výraznosti a začíná se chovat jako paša ve svém harému. Jenom pro Romanu nemá pochopení, zřejmě tuší, že u ní by narazil. A tak na ni dokonce zvýšil hlas a řekl jí, že pořád držkuje. A pokud jde o další Zúčtování, zatím mezi otázkami holek kličkuje jako zajíc v brázdě. S nikým se zatím nepohádal a zjevně na sebe nechce nikoho poštvat. Díky jeho přičinění se Vila zřejmě spolčila proti Romaně.

Co je nového u VyVolených? Sledujte Zprávy z Vily na Primě v 19:40!

Nenechte si ujít Denní rekapitulaci na Prima love ve 21:20!

Láďu VyVolení opravdu změnili. Podívejte se na video:

Kdo by to do VyVolených řekl, že sebou dokážou tak mrsknout? Mrkněte na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.