Seriály a filmy

21. října 2013 12:11

E. Bozonová

Boss Jafar nezvládá roli vůdce

Vůdce by měl mít přirozenou autoritu. Toho si je Jafar vědom, a dokonce to i hlásal. Jenže role bosse obnáší i určité úkoly, které jsou pro něj zřejmě moc složité. Každý úkon má přesně stanovená pravidla, a ta mu dávají pořádně zabrat. Bude první, kdo jako boss totálně selže?

Opravdu je problém trochu zrychlit krok, když má přinést něco ze Zpovědnice? Je tak těžké například před čtením každého dopisu svolat všechny VyVolené do obýváku před plazmu? Na tuto maličkost" Jafar už zase zapomněl, a tak následoval trest. VyVolení ho museli přestěhovat do velké ložnice a místo něj se do malé přesunula Romana.

Trestanec v trezoru

Zatímco VyVolení Jafara stěhovali, štáb ho zavřel v trezoru. Po zjištění, co se událo, vybouchl drobeček jako papiňák. „I v tom krimu má každý svoji postel. Je mi vás líto, přátelé, chrápu, povídám se sna, ale šahat na mě je jen na vlastní nebezpečí...“ zuřil a funěl přitom jako hroch. „Kurňa, kdybych se aspoň mohl přestěhovat sám… Kurňa, budu tu shánět věci po Vile… No ty v…, se tam budu vohýbat, nevím, co s tím!“ Raději vyšel ven do deště, plácl sebou na terase a cedil sprosté nadávky do ručníku. A tak hned dostal další úkol: „Boss, vyměň baterie! To mám radost, tak jo…“

Časovaná bomba?

Zpočátku pohodový Jafar má zkrátka po klidu. Dokonce nadává, i když prší – prý nesnáší déšť, protože mu kazí kšefty. Utrhoval se na Vladka, když mu radil, jak a kam složit věci, aby nebyl neustále pomačkaný. Dokonce začal tvrdit, že zná sto způsobů, jak se regulérně dostat ven z Vily, když ho to bude hodně s… Výbuch to byl tak strašný, že mu všichni VyVolení šli raději z cesty. Jenom Vladko se ho snažil uklidnit, ale pak se pro jistotu stáhl taky. Potvrdilo se, že váha a výška hrají důležitou roli i při hádkách.

Co je nového u VyVolených? Sledujte Zprávy z Vily na Primě v 19:40!

Nenechte si ujít Denní rekapitulaci na Prima love ve 21:20!

Vyřazený Láďa se podíval do zákulisí reality show. Podívejte se na video:

VyVolení se utkali o zlato jako na skutečné olympidádě. Mrkněte na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.