Seriály a filmy

21. října 2013 11:13

E. Bozonová

Další Zúčtování již v úterý. Na koho to slovo padne?

Situace ve Vile se radikálně změnila. Vytváření znepřátelených republik je minulostí, Vladkovi jeho dominantní postavení postupně „krade“ Jafar. Zjevně nastává doba honů na čarodějnice. Kdo se znelíbí, půjde. Horkou kandidátkou je zřejmě Romana. Nenechte si ujít osmé Zúčtování v úterý ve 20:15!

Za dva nejsilnější hráče jsou ve Vile obecně považováni Vladko – díky popularitě u diváků, a Romana, která je hodně výrazná a VyVolení předpokládají, že by mohla fanoušky hodně bavit. Minulý týden však přibyl do Vily nováček, který je rozhodně nepřehlédnutelný. Jafar se stává středem pozornosti už díky svým gigantickým rozměrům. Zjevně toho hodlá patřičně využít a začíná kolem sebe nenápadně shromažďovat houf obdivovatelek.

Medová politika

Lichotky, lichotky a zase lichotky. Po týdnech nedostatku partnerské pozornosti jsou holky ochotné skočit na kdejakou pitomůstku. Jafarovy komplimenty jim dělají dobře, zpátky se drží jenom Pavlína. Zaútočit na Vladka přímo si ale přece jen zatím netroufá. Vůdce, který ztrácí pozice, bývá sice zpravidla odstřelen. Na to je ale Vladkovo postavení stále ještě stabilní a stratég Jafar si toho je vědom. Kdyby zaútočil hned, mohl by být smeten nevůlí „lidu“, tedy většinou holek. Zaměřil se tudíž na trochu snadnější cíl.

Nejlepší obrana je útok

Imunita chrání tento týden pouze Honzu, a tak už i nováčkům začíná jít ve Vile o krk. Tím spíš, že ještě nestačili divákům dostatečně předvést své kvality, a tak mohou být mnohem snadnějším terčem do Duelu než „starousedlíci“. Zatímco Regina se především zabývá svým kuřáckým absťákem, Jafar se zaměřil na Romanu a nenápadně se snaží udělat z ní terč týdne. Do karet mu hraje její ukecanost, důvěřivost a psychická labilita. Dokáže ostatním nasadit brouka do hlavy? Nenechte si ujít osmé Zúčtování, které vysílá Prima v přímém přenosu v úterý ve 20:15!

Co je nového u VyVolených? Sledujte Zprávy z Vily na Primě v 19:40!

Nenechte si ujít Denní rekapitulaci na Prima love ve 21:20!

Podobné články

Láďa nahlédl do zákulisí reality show. Podívejte se na video:

Podobné články

Podobné články

VyVolení začali sportovat, a hned na nejvyšší úrovni. Mrkněte se na video:

Podobné články

Ve Vile mají zdravý týden. Jakto zvládne silná kuřačka Zdena Regina? Koukněte se na video:¨

VyVolení se pustilli i do zimních sportů. Sledujte video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.