Seriály a filmy

22. října 2013 08:42

E. Bozonová

Hlučná Romana zabíjí ranní ptáčata

Ranní ptáče dál doskáče – platí vůbec pro některého z VyVolených toto staré přísloví? Většinou to vypadá, že se do Vily nastěhovaly samé sovy. Flámovat vydrží soutěžící do hluboké noci, aby se pak po celé dopoledne potáceli v polospánku jako mátohy. Fungují tak i v běžném životě?

Lucka si myslí, že pro ni přísloví platí, ale bohužel ve Vile ne. Ze spánku čerpá hodně energie, jenomže právě dnes se málo vyspala, špatně se najedla… takže ze skákání nejspíš nic nebude. Naopak Eva je zvyklá vstávat doma až po deváté hodině. Ve Vile z ní ale poslední dobou vysává energii Romana, která dělá v noci rozbroje.

Hbitá ptáčata

Bez problémů ráno vyskočí z pelíšku Regina, která je ranní ptáče. S Evinou teorií o vysávání energie ale nesouhlasí, je přesvědčená, že únavu VyVolených způsobuje špatný stravovací režim. S časným vstáváním nemá problém ani Vladko, ráno mu ale bere energii, když někdo plácá nesmysly.

Styl povaleč

Nikol se prý dokonce podařilo párkrát v životě vstát brzy a hodně toho stihla, poslední půlrok však nebyla schopná vstát před dvanáctou hodinou. Svůj příšerný denní režim obhajuje tím, že ráda pracuje do noci. Se vstáváním má problémy, navíc ji prý ve Vile vyčerpává Romana.

Kdo si ve dne bucne

Pavlína je zvyklá vstávat, ale ráda si přispí. Když vstane později, je schopná pracovat do noci. I ona je přesvědčena, že ji vyčerpává Romana. Nebaví ji, co říká, ani její vtipy. Zatímco Honza je zvyklý spát sedm hodin, a kdyby spal déle, byl by přespalý, Jafar spí venku výrazně méně než ve Vile, a tak si klidně jde odpoledne bucnout. Co tím myslel? Prý jen podřimuje, ale nespí. Rovněž se přiklnání k názoru, že VyVoleným vysává energii Romana, protože je někdy hrozně hlučná.

Upír Romana

Na jedné věci se tedy většina soutěžících shodla – pobyt v uzavřeném prostoru s hlučnou a neustále meloucí Romanou je pro ně psychicky nesmírně náročný a vyčerpávající. Stane se tato otevřená rekapitulace další příležitostí, jak si ujasnit, koho VyVolení dál mezi sebou nechtějí? Od kolika soupeřů dostane Romana dnes večer palec? Nenechte si ujít přímý přenos osmého Zúčtování na Primě ve 20:15!

Co je nového u VyVolených? Sledujte Zprávy z Vily na Primě v 19:40!

Osmé Zúčtování už dnes večer, nenechte si ujít přímý přenos na Primě ve 20:15!

VyVolení se zděsili, jak příšerně vypadá jejich binec objektivem kamery. Mrkněte na video:

Jak to vypadá, když se Jafar rozzuří? Podívejte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.