Seriály a filmy

21. října 2013 15:03

E. Bozonová

Má Nikol patent na rozum?

Je prý jediná rozumná ve Vile, a tak ji ostatní neustále okřikují. Chudák kráska Nikol je nepochopená, a přitom prý jediná upřímná. Stále častěji se choulí někde v koutku se slzami na krajíčku, nebo si to s někým slovně rozdává. Co se to s tou holkou děje? Opravdu ztrácí nervy, nebo je to taktika?

Půvabná brunetka je zřejmě další adeptkou na úterní „vypalcování“. Začíná být nesnášenlivá vůči všemu a všem, dokonce se Honzovi svěřila, že se musí neustále přetvařovat. Tak strašně jí prý ostatní VyVolení lezou na nervy. „Já jsem ta rozumná, tak mám držet hubu,“ posteskla si.

Souhlasil jen Honza

Ukřivděná Nikol má pocit, že ji všichni ustrkují. Zatímco Vladko, Eva a Romana mohou neustále říkat, co si myslí, jí to zakazují. Jádrem nejnovějšího sváru se stala taková „malichernost", jakou je mlaskání u jídla, což Romana (a zdaleka nejen ona) nesnáší. „Dělá ze mě de…, že pořád mlaskám,“ stěžovala si Nikol plačtivě. „Nikdy bych se venku nebavila s žádným Vladem, Romanou… Já už ty jeho řeči nevydržím. Jak ho nic nebaví, co nemá rád, a říká to každou půlhodinu…“ A Honza jí oddaně přitakával.

Už je to tu zas

Nikol se sice vypovídala, rozhodně ale nehodlala na sobě nic měnit. Přinejmenším na svých stravovacích návycích, protože hned při dalším jídle bylo slyšet až do režie, že jí opravdu chutná. Romana jí to obratem vytkla a hned byl oheň na střeše. „Znervózňuješ mě, já tě už nemůžu ani vidět, jdi někam, kde tě…“ Její chování vzápětí komentoval i Vladko, jenž jí pořádně umyl hlavu s Jafarem. Má prý Nikol celkem rád, ale třiadvacetiletá holka mu nebude říkat, co má dělat.

Co je nového u VyVolených? Sledujte Zprávy z Vily na Primě v 19:40!

Nenechte si ujít Denní rekapitulaci na Prima love ve 21:20!

VyVolení sami nevěřili, jak jejich nepořádek vypadá z pohledu kamer příšerně. Koukněte se na video:

Když se Jafar rozzuří, tak to stojí za to. Mrkněte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.