Seriály a filmy

21. října 2013 15:54

E. Bozonová

Romana vyrazila do světa

I když to pravidla reality show nepřipouštějí, vyrazila v pondělí dopoledne Romana z Vily. Dokonce si dopřála vyjížďku napříč celou Prahou. Má snad nějaké výhody?

Z Vily VyVolených vytáhla Romanu občanská povinnost. O víkendu se konají předčasné volby do Poslanecké sněmovny ČR a Romaně jako jediné stále ještě chyběl voličský průkaz. Aby ho mohla převzít, musel ji štáb odvézt na poštu. A tak si pod záminkou setkání se svým největším fanouškem dopřála vyhlídkovou jízdu napříč celou Prahou, z barrandovského kopce až na Žižkov. Okamžitě po Romanině odchodu zavládlo ve Vile naprosté ticho, protože nikdo netušil, kam vlastně šla.

Volby Vilu neminou

I když to většina ze soutěžících netuší, vše už je zařízeno, aby se volby mohly nerušeně konat přímo ve Vile. Výlet kvůli volbám však čekal pouze Romanu, ostatním VyVoleným dorazily voličské průkazy i s paní notářkou už minulý týden. V minulých řadách měli VyVolení vlastní volební urnu a volili téměř všichni. Jak to bude s jejich volební účastí tentokrát? Rozhodně nelze předpokládat, že by volili podle barvy triček Vladkolandu či Románské republiky. Na rozdíl od šarvátek ve Vile totiž v těchto volbách jde o mnohem víc.

Co je nového u VyVolených? Sledujte Zprávy z Vily na Primě v 19:40!

Nenechte si ujít Denní rekapitulaci na Prima love ve 21:20!

VyVolení zjistili, že objektivem kamery vypadá nepořádek ve Vile mnohem hůř než ve skutečnosti. Podívejte se na video:

Jafar je opravdu našlapovací. Když se rozčílí, nejde pro hrubé slovo daleko. Koukněte na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.