Seriály a filmy

22. října 2013 10:05

E. Bozonová

Osmé Zúčtování již dnes večer. Nenechte si ujít přímý přenos!

Dalšího duelanta vyberou VyVolení ze svého středu už dnes večer. Ke žhavým kandidátům tentokrát patří Romana a Nikol. Ani nováčci Zdena Regina a Jafar už ale nejsou chráněni imunitou, takže káravé oko soupeřů by mohlo spočinout i na nich.

VyVolení odstartovali do druhé poloviny show a začínají taktizovat. Žádné otevřené nepřátelství momentálně ve Vile negraduje, takže je nutné změnit systém rozhodování. Někteří tudíž začínají na dřívějších kámoších hledat hnidy a sami sobě zdůvodňují, proč už toho druhého nemusí.

Je na řadě Romana?

Nejžhavější kandidátkou pro dnešní vypalcování je zřejmě temperamentní Ostravanka, která svou nevyčerpatelnou energií začíná lidi kolem sebe doslova ubíjet. Pusu nezavře po celý den a leckdy ani v ložnici po zhasnutí. Směje se, jako když se sype železářství, kdejaká drobnost ji rozhodí, a pak se rozčiluje a huláká, že je slyšet málem po celé Praze. Ačkoli je z VyVolených dam nejmenší, dokáže do posledního centimetru zaplnit veškerý prostor. A mnozí soupeři jí už vyčítají, že jim ubírá energii.

Náladová panenka

Pár palců by mohla posbírat i vilová kráska Nikol, jejíž nálady se proměňují v poslední době jako jarní počasí. Je přecitlivělá, na poznámky druhých reaguje nepřiměřeně, trpí záchvaty sebelítosti, a přitom je podle vlastního přesvědčení jediná nejupřímnější a všechno ví nejlíp. Zkušenosti z reality show přece má jako jediná! Jejím hysterickým výlevům však pozorně naslouchá už jenom oddaný pejsek Honza, jenž ze své brunetky nespouští oči. A zdá se, že o obsahu jejích slov příliš nepřemýšlí.

Nováčci v ohrožení

Za relativně snadné terče mohou VyVolení považovat i nováčky Zdenu Reginu a Jafara, kteří toho za pár dní ve Vile ještě nestačili divákům moc předvést. Zdena Regina se zviditelnila především svým hysterickým absťákem poté, co štáb VyVoleným sebral v rámci ozdravného týdne cigarety. Jafar se zase poprvé neudržel a jeho slovní zásoba se proměnila v žumpu, když byl potrestán za nedostatečné plnění bossovských povinností přestěhováním do velké ložnice. Jasně tak dal najevo, že by možná mohl být i nebezpečný. A některé holky se ho už začínají bát.

Koho se VyVolení budu chtít zbavit? To se dozvíme už dnes večer v Zúčtování, které televize Prima vysílá v přímém přenosu ve 20:15.

Co je nového u VyVolených? Sledujte Zprávy z Vily na Primě v 19:40!

Osmé Zúčtování už dnes večer, nenechte si ujít přímý přenos na Primě ve 20:15!

Jak žijí VyVolení právě teď? Přepněte si na přímý přenos Vila živě na Prima love ve 21:50!

Takový binec jako ve Vile jste možná ještě neviděli. Koukněte se na video:

Jafar předvedl, jak to vypadá, když se rozzuří. A někteří VyVolení se ho začínají bát. Mrkněte na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.