Rekap VyVolených na Love: Muzikálová láska!

VyVolení znovu pokračují ve svých životech ve vile. A začíná se tam z toho stávat dobrá love story. Nebo spíš love sorry? Nicméně, dnešní rekapitulace bude tak trochu hudební. Ukáže se, jak moc jsou VyVolení muzikáloví!

Kromě toho, že VyVolení se snažili tvářit jako muzikálové hvězdy, ve vile máme další nevysvětlitelnou záhadu. Je jím milý, obtloustlý a hlavně nevinný Ládík. Tentokrát ho ale probírají už i holky. Je to skvělý herec? Nebo je opravdu takový? Co se stane v případě, že ho naši soutěžící neprokoukli dostatečně dobře? Může vyhrát?

To jsou debaty, které se právě linuly VyVolenými!

Love story se nám prohlubuje

Thomas se neustále snaží dostat co nejblíže Zdeňce, ta ale jeho "tulení se" příliš neopětuje. Dokonce došlo k pláči! Ale, jak jim to šlo během jejich muzikálového výstupu? To uvidíte v Rekapitulaci.

Podobné články

Spiklenecké tábory ve vile se neustále proměnují! Máte v tom jasno? My vám ho uděláme!

Podobné články

Podívejte se na upoutávku, co můžete vidět v Rekapitulaci na Love ve 21.50!

Sledujte Rekapitulaci VyVolených ve 21.50 na Prima love!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.