Rekap VyVolených na Love: Muzikálová láska!

VyVolení znovu pokračují ve svých životech ve vile. A začíná se tam z toho stávat dobrá love story. Nebo spíš love sorry? Nicméně, dnešní rekapitulace bude tak trochu hudební. Ukáže se, jak moc jsou VyVolení muzikáloví!

Kromě toho, že VyVolení se snažili tvářit jako muzikálové hvězdy, ve vile máme další nevysvětlitelnou záhadu. Je jím milý, obtloustlý a hlavně nevinný Ládík. Tentokrát ho ale probírají už i holky. Je to skvělý herec? Nebo je opravdu takový? Co se stane v případě, že ho naši soutěžící neprokoukli dostatečně dobře? Může vyhrát?

To jsou debaty, které se právě linuly VyVolenými!

Love story se nám prohlubuje

Thomas se neustále snaží dostat co nejblíže Zdeňce, ta ale jeho "tulení se" příliš neopětuje. Dokonce došlo k pláči! Ale, jak jim to šlo během jejich muzikálového výstupu? To uvidíte v Rekapitulaci.

Spiklenecké tábory ve vile se neustále proměnují! Máte v tom jasno? My vám ho uděláme!

Podívejte se na upoutávku, co můžete vidět v Rekapitulaci na Love ve 21.50!

Sledujte Rekapitulaci VyVolených ve 21.50 na Prima love!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.