Seriály a filmy

17. října 2013 11:21

E. Bozonová

Sedmá Výzva již dnes večer. Koho Láďa vezme s sebou do Duelu?

Dnešní Výzva bude zřejmě patřit k nejdramatičtějším celé čtvrté řady VyVolených. Ze situace ve Vile totiž nelze vůbec odhadnout, koho si zúčtovaný Láďa zvolí za soupeře do Duelu. Nenechte si ujít přímý přenos na Primě ve 20:15!

Po dramatickém vyřazení buldoka Thomase nastala ve Vile zcela nová situace. Emoce se zklidnily, nikdo nemá s nikým nevyřízené účty a Láďa se tváří jako tajemný hrad v Karpatech. Nejmladšímu a nenápadnému soutěžícímu překvapivě narostla po úterním Zúčtování ramena. Poté co dostal od soupeřů čtyři palce, prohlásil, že se do Duelu těší. Jakoby přesně věděl, nad kým může hravě zvítězit v souboji o diváckou přízeň.

Trauma, nebo frajeřina?

Eva je přesvědčena, že Láďa říkal u tabule při Zúčtování něco jiného, než opravdu cítí. „Chtěla bych mu teď vidět do hlavy,“ povzdychla si. Jenže jakkoli je Láďa plachý a trápí ho problémy v komunikaci s ostatními, rozhodně má svou hlavu. Obrovskou nejistotu a strach z možné prohry se snaží zakrývat machrováním, které by spíš odpovídalo puberťákovi. Vypalcování pro něj zjevně znamená obrovskou psychickou ránu, s níž se nedokáže vyrovnat, přestože ji dříve či později logicky očekával. Je třeba vzdát hold Lucčině psychologickému talentu, s nímž již dříve odhladla Láďův mentální věk maximálně na šestnáct. Na koho vsadí dnes večer další svou budoucnost v celé reality show? A podaří se mu odhadnout toho pravého soupeře?

Co je nového u VyVolených? Sledujte zprávy z Vily, na Primě dnes v 19:40!

Koho si vybere Láďa do Duelu? Nenechte si ujít Výzvu, na Primě dnes ve 20:15!

Když začnou peníze poletovat vzduchem, to teprve vypukne ve Vile ten pravý taneček. Mrkněte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.