Seriály a filmy

4. září 2013 12:17

E. Bozonová

Vladko a Petr: Kdo využil VyVolených nejvíc?

Vzpomínky starého zbrojnoše – tak by se dal nazvat přátelský dialog Vladka a Petra Zvěřiny, kteří v úterý večer společně vzpomínali na první řadu nejúspěšnější české reality show všech dob. Kdo z prvních VyVolených dokázal podle nich svou účast nejlépe zúročit?

Po bouřlivém dni a podivném Zúčtování, v němž se většina VyVolených nechala ovlivnit El Ninem a jeho „touhou po svobodě“, následoval v úterý ve Vile překvapivě příjemný večer. Dokonce i odvěcí rivalové Vladko a Petr Zvěřina z Václaváku zakopali válečnou sekyru. Zřejmě na ně dolehla nostalgie, a tak se sesedli jako staří kámoši a společně srovnávali první a čtvrtou řadu VyVolených.

Věra Patt dokázala nejvíc

Staří matadoři postupně „umyli hlavu“ všem bývalým soupeřům z první řady. Nejlépe podle nich dokázala využít čerstvě nabyté popularity, kterou jí úspěšná reality show nabídla, energická Věra Patt. Prosadila se jako DJka, zpěvačka a moderátorka soukromých akcí. Podívejte se, jak její úspěchy Vladko s Petrem zhodnotili.

Nenechte si ujít Zprávy z Vily na Primě dnes v 19.40!

Co všechno se událo ve Vile VyVolených během posledních 24 hodin? Dívejte se na dnešní Rekapitulaci na Prima love ve 21.20!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.