Seriály a filmy

13. října 2013 09:23

E. Bozonová

Vladko v tajném spolku?

Další den po Thomasově vyřazení odstartoval ve Vile jako v romantickém filmu. Všichni byli na sebe slušní, s elánem plnili úkoly a nikdo se nehádal. A tak Vladko už zase začal vymýšlet, čím rozvířit stojaté vody.

„Děcka, cítím se zvláštně. Najednou jsem tady nejstarší,“ prohlásil Vladko v sobotu, sotva otevřel oči. Stále mu ležel v hlavě Duel s Thomasem a začal nahlas přemýšlet o dalším vývoji show. Teď už nikdo nemá ve Vile úhlavního nepřítele, a tak bude palcování nesmírně těžké. Prý vůbec netuší, koho ze současných VyVolených vyzvat do Duelu.

Další hra?

Vladkovi zřejmě klid nesvědčí, nakonec diváci by neměli na co koukat. A tak hned začal Evě vykládat velké tajemství. Je prý v jakémsi spolku, kde se nesmí mluvit sprostě, chodit nahý… Občas má problém s dodržováním pravidel, i když se snaží omezit vulgární výrazy na minimum. Musí si dávat pozor. Bojí se, aby mu nevzali členský průkaz.

Jak vytočit Evu

„Ty mi tu něco tlačíš do hlavy, kraviny. Mě to nezajímá, jdi s tím někam jinam. Nikdo ti to nežere,“ usadila ho Eva, která tušila, že se nejspíš zase snaží rozehrát nějakou další hru. Nakonec z něj vylezlo, že má na mysli jistou církev. Pomáhá mu to prý po duševní stránce a chodí tam prima lidi. Eva však prokoukla, že se Vladko snaží vycouvat z původně mnohem bláznivějšího scénáře. Kdyby šlo o náboženství, tak by o žádném spolku nemluvil. A poslala ho někam. Tenhle nápad tudíž nevyšel. S čím přijde Vladko příště?

Co je nového u VyVolených? Sledujte zprávy z Vily, na Primě dnes v 19:40!

Co se děje ve Vile, když už možná spíte? Dívejte se na Noční show s Agátou Prachařovou, na Primě v neděli ve 23:05!

Jeříšek byl ve Vile velkorysý. Pusťte si video:

Chcte se dozvědět, jaká mají VyVolení tajná přání? Koukněte se na video:

Přípravy na Vánoce? To byl pořádný fofr. Mrkněte na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.