Seriály a filmy

13. října 2013 12:05

E. Bozonová

VyVolení obětovali lidstvu talismany

Obyvatelé Vily mohli zachránit před zkázou celou planetu, pokud obětují, co je pro ně nejcennější. Každý z nich má přece s sebou něco takového pro štěstí! Tak tvrdý zásah do soukromí se sice soutěžícím moc nelíbil, nakonec ale přece jen putovala do zásobovačky sbírka jejich talismanů.

Když hrozí rodné planetě zánik, na osobní oběti se moc nehledí. Jen Pavlína to zprvu nechtěla pochopit a křičela, že nedá. O co že jí to tak šlo? No přece o Mirčiny trenýrky pro štěstí! Měla slzy na krajičku, ale nakonec je dala.

Na čem opravdu záleží

Nečekaný úkol dolehl na soutěžící jako spáchané násilí. Romanu totálně rozhodil, Eva ho oplakala. „O jednu věc jsem už přišla, druhou nejdražší je tričko…“ uložila Lucka svůj poklad do připraveného kufříku. Nikol obětovala společnou fotku se sestrou Danielou, Láďa svou barevnou gumičku do vlasů. „Nemám k věcem silný vztah, já to nosím v srdci. Ale… je to medvídek, symbol podpory od mé kamarádky,“ odevzdal Vladko svého mazlíka. Romana přidala s pláčem na hromádku fotku své dcery, Honza logo buldoků jako vzpomínku na Thomase, protože prý s sebou žádný talisman nemá. A Eva odevzdala s těžkým srdcem plyšového krtečka, kterého dostala od přítele při prvním Duelu.

Všeho s mírou

I když své poklady neobětovali VyVolení navždy a dobře to vědí, opravdu je to vzalo. Nejstudenějším čumáčkem je zřejmě ve Vile Honza, který údajně žádný talisman nemá. Neprojevuje emoce, ve vypjatých situacích zachovává poker face. Je opravdu takový introvert, nebo je za tím něco jiného? Vladko zase uchovávání talismanů nemá rád. „Máma žije s mrtvými tak dlouho, že se pohřbívá. Má stále tetino oblečení, jejíž vůně je stále cítit. To se mi nelíbí,“ postěžoval si.

Co je nového u VyVolených? Sledujte zprávy z Vily, na Primě dnes v 19:40!

Co se děje ve Vile, když už možná spíte? Dívejte se na Noční show s Agátou Prachařovou, na Primě v neděli ve 23:05!

V "atombordelu", jak vojáci říkají proichemickému obleku, se cvičí špatně. Podívejte se video:

Ježíšek byl ve Vile mimořádně velkorysý. Mrkněte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.