Seriály a filmy

9. února 2014 16:33

Iveta Zábová

VIDEO: Celeste Buckingham se po prohrané sázce musela všem ukázat!

Celý týden praskala bratislavská Incheba aréna ve švech pod náporem pěveckých talentů z Čech a Slovenska – probíhalo zde totiž natáčení castingových kol světoznámé show X Factor. Svůj talent však musela předvést i jedna z porotkyň.

Nejen samotní soutěžící, ale i porotci mají za sebou náročných 7 dní – nejmladší z nich, kráska s oslňující hřívou Celeste Buckingham, neměla však na odpočinek nárok: musela totiž uspořádat svůj vlastní koncert! A proč? Sázka je přece sázka!

Sama zpěvačka k tomu řekla: „Důvod sázky vám neprozradím, ale s kolegy se sázíme velmi často. Tentokrát jsem sázku prohrála a musela jsem svůj slib dodržet a vystoupit. I když jsem byla po celodenním natáčení, zpívalo se mi perfektně. Publikum bylo úžasné a skvěle spolupracovalo.“

Zároveň ale přiznala, že je ráda v X Factoru jako porotce, a ne jako soutěžící. Ostatní porotci ji v prohrané sázce ale nenechali samotnou: Ondřejovi Brzobohatému to za bílým klavírem opravdu slušelo a srdce dam ještě více pookřála, když sám zazpíval. Společně s Oto Klempířem pak představili zcela novou skladbu a sklidili s ní zasloužený úspěch.

Na pódiu Celeste vystřídala i neodolatelná Sisa Sklovská, která ukázala svůj pěvecký rozsah. Její výkon Celeste zhodnotila celkem výstižně: „Oto říkal, že největší „průser“ je zpívat po Sise!“

Jste zvědaví na fantastické výkony, složitá rozhodování porotců a nezapomenutelnou atmosféru? Na vašich obrazovkách se X Factor objeví již v druhé polovině března.

Fotogalerie: Celeste a její koncert na X Factoru

Video: Koncert Celeste na X Factoru

Sdílejte článek
Štítky X Factor

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.