Seriály a filmy

23. ledna 2014 13:53

Iveta Zábová

Pavlína z VyVolených jde do X Factoru!

Castingy do nové řady světoznámé pěvecké soutěže X Factor přilákaly tisíce lidí, a dokonce i několik známých tváří. Své štěstí se rozhodla zkusit i Pavlína z VyVolených! Zjišťovali jsme její důvody i to, co na to říká její partnerka Mirka.

Pavlínino působení ve Vile VyVolených z ní udělalo mediálně známou tvář. Ti, kteří 4. řadou reality show sledovali, moc dobře vědí, co je jejím velkým snem.

Doposud si Pavlína zpívala spíše pro sebe, teď se ale rozhodla vsadit vše na jednu kartu a vydat se všanc kritikám porotců i televizních diváků. Ona sama svou účast v X Factoru vysvětluje jednoduše: „Chci dokázat, že nejsem jenom ta blbá nicka z VyVolených a rychlokvaška!“

Jak její účast v X Factoru dopadne? Postoupí do dalších kol nebo její cesta skončí hned na samém začátku? Na to všechno si budeme muset počkat – prozatím jí můžete držet palce!

Rozhovor s Pavlínou, Mirkou a ochutnávku Pavlínina zpěvu najdete v našich videech.

Video: Rozhovor s Mirkou

Video: Rozhovor s Pavlínou

Video: Pavlínin zpěv

Sdílejte článek
Štítky X Factor

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.