Celebrity

18. listopadu 2022 17:40

Karolína Oehmová

Z trampolíny do finále: Vítězka Miss získá korunku v hodnotě 300 tisíc korun

Hledá se Miss - výzva trampolína

Semifinalistky soutěže krásy Česká Miss Essens čeká další výzva. Tentokrát si musí obhájit své místo ve finálové dvanáctce, z níž vzejde vítězka, která získá korunku za 300 tisíc korun, skákáním na trampolíně. To ovšem není vše – budou při tom navíc fotografovány. Které dívce to na snímcích bude nejvíce slušet?

Vypadalo to na ráno jako každé jiné. Nic netušící dívky šly na snídani, tentokrát se ale zděsily, když spatřily obří trampolínu. Celkem brzy jim došlo, že se na ni nebudou jen dívat, ale že bude součástí dnešní výzvy – fotografování při skákání. „Zkoušely jsme si to chvíli ráno, ale potřebovaly bychom asi víc času. Naše úžasná koučka nám dala základy, který jsem hned zapomněla,“ přiznává semifinalistka Marie Danči a trochu nešťastně dodává: „Tady jsou holky drobounké a vypadá to moc hezky. Jenže já jsem spíš nemotorná, tak uvidíme, co z toho vyjde.“

Vlající outfit a skoky na trampolíně

A jak vlastně celá výzva bude vypadat? „Dnešní výzva je velmi zajímavá. Máme si udělat make-up, na ten máme celkový čas 10 minut – i společně s vlasy. Potom si máme vybrat outfit, který má být barevný a mají v něm hodně figurovat šátky a látky. Má to být hodně rozevláté. Na ten máme 30 minut, jestli se nemýlím, a potom přijde focení na trampolíně, na které se těším. Jsem zvědavá, ještě ho nemám za sebou, ale myslím, že to bude zkušenost. Mám trošku strach, na trampolíně je to náročnější,“ popisuje výzvu a své obavy Anna Amélie Vašáková.

Strach měla před výzvou i Aneta Hypšová, která si ve skákání na trampolíně moc nevěří. „Moje parketa to rozhodně není, a když jsem to viděla, říkala jsem si, že dneska to asi nevyjde. Už jsem po splnění výzvy a pořád si stojím za tím, že dneska to asi nevyjde,“ sděluje své dojmy semifinalistka.

Vítězka získá korunku za statisíce

Dívky by se určitě měly snažit, aby jim to vyšlo, protože vítězka získá krásnou korunku v hodnotě 300 tisíc korun! Které z nich se to poštěstí, se diváci dozvědí už 11. prosince v živém přenose na televizi Prima. Na korunce pro letošní vítězku Česká Miss Essens již pracují v dílně českého výrobce křišťálových šperků a dekorací Preciosa Beauty. Právě český křišťál Preciosa rozzáří velmi jemný design korunky.

Ta bude postupně vznikat několik týdnů, aby mohla být následně předána vítězce. Z prvních návrhů, které vznikaly pod rukou designérky Jitky Ryšavé, byl vybrán jemný, elegantní, a přesto velmi bohatý design. Na korunku bude použito přes 1 200 kusů broušených perliček. Korunka symbolizuje poupátka, která rozkvetou. Broušené perličky nese pozlacený drátek. Technika zpracování je stáčení drátku neboli drátkování a jen příprava konstrukce zabere přes 70 hodin.

Sdílejte článek
Štítky FTV Prima výzva finále focení trampolína miss korunka TV Prima Preciosa Hledá se Miss Česká Miss Essens Vanesa Švédová soutěž krásy Preciosa Beauty semifinále

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.