Celebrity

1. listopadu 2022 11:20

Karolína Oehmová

Nedokonalosti jsou dnes dokonalostmi. Přihlásit se může každá, říká porotce Miss

Roman Holárek je porotcem soutěže Česká Miss Essens

Svět modelingu je vrtkavé pole, které se neustále mění. Co si dnešní módní trh žádá? To řekl majitel modelingové agentury Roman Holárek. Prozradil také, čím je letošní Česká Miss odlišná.

Soutěž krásy Česká Miss Essens je zcela odlišná od předchozích ročníků. Vidět je to i na semifinalistkách a všech dívkách, které se do letošního ročníku přihlásily. „Myslím si, že ta změna je ohromná. Co já jsem se hlavně snažil přinést do této soutěže, je to, že potřebujeme mít diverzitu a ukázat lidem nejen klasickou krásu, to na co byli v rámci Miss zvyklí, ale poukázat i na trendy, které letí ve světě. Dodat tím odvahu mladým lidem, aby se nestyděli za nedokonalosti, které mají, protože mnohdy to může být dokonalost,“ tvrdí Roman Holárek, který stojí za námětem letošního ročníku České Miss, kterou každou sobotu vysílá Prima SHOW.

Právě nedokonalosti, za které mohly být dřív brány třeba výška, hmotnost či tetování, jsou dnes přeměněny na dokonalosti. Současnost už neškatulkuje modelky do jasných vzorců. „Vše se vyvíjí a i v módě lidé mládnou a přicházejí s novým názorem. Jednoduše nechtějí nikoho kastovat, diskvalifikovat a nějakým způsobem chtějí dát možnost ukázat se každému. Současný trend je ‚Odliš se od ostatních a nebuď jednou hlavou ze stáda‘. To je asi podle mě ta největší změna,“ vysvětluje vývoj v modelingu Holárek.

Miss musí být osobnost, říká Holárek

Roman Holárek působí nejen jako porotce v České Miss Essens, ale zároveň je majitelem modelingové agentury, která funguje na českém trhu téměř deset let. „Za tu dobu jsme objevili a zastupujeme spoustu známých tváří a modelek. V roce 2018 jsme otevřeli influencerskou divizi, takže zastupujeme jedny z nejúspěšnějších českých influencerů a myslím, že tím pokrýváme značně velký trh u nás,“ vysvětluje důvod své účasti v soutěži krásy.

Je tak jasné, že vítězku bude jeho agentura zastupovat. I proto je pro něj výběr finalistky velmi důležitý. „Favoritky mezi semifinalistkami mám. Já se na to vždy budu dívat z mé modelingové pozice agenta, který zastupuje holky, umísťuje je do zahraničních agentur a nabízí je velkým klientům. Pro mě to tedy musí být současný trend, ta holka musí být něčím zajímavá, musí být osobnost. Dnes je totiž móda o tom, že pokud nemáš osobnost, nemůžeš uspět,“ vzkazuje Holárek všem dívkám, které přemýšlejí, že se přihlásí do dalšího ročníku. Šanci máte každá!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.