Celebrity

14. října 2022 18:05

Karolína Oehmová

Dnešní doba si žádá jiný úhel pohledu na krásu, říká bývalá Miss Bezděková

Andrea Bezděková jako porotce v pořadu Hledá se Miss

Českou modelku Andreu Bezděkovou (28) nyní diváci uvidí v nové roli. Sympatická hnědovláska přijala roli porotkyně v netradiční soutěži krásy, v níž samotnému finále předchází reality show, kde dívky budou muset opravdu zabrat, aby si zajistily úspěch. Jen jedna z nich pak získá vysněný titul Česká Miss Universe.

„S dívkami neuvěřitelně soucítím, protože se mi samozřejmě vybavují moje zážitky. Mně se líbí, že kolikrát ty ani nevědí, jak moc jsou krásné, a my jim jejich sebevědomí můžeme zvednout,“ říká porotkyně revoluční soutěže krásy Andrea Bezděková. Ví, o čem mluví – před pěti lety v soutěži krásy zvítězila a následně reprezentovala Českou republiku na Filipínách. Sama o sobě tvrdí, že je veselá, soutěživá a má smysl pro to nejdivočejší dobrodružství.

Tetování či piercing není dnes na modelkách nic zvláštního

Každý porotce v show Hledá se Miss zastává svou úlohu a vzájemně se krásně doplňují. „Já bych měla zastoupit tu mladší část poroty, a možná že když jsem byla také poslední televizní Miss, nemám od toho zase tak daleko, zároveň jsem ale stihla nabrat nějaké zkušenosti,“ přibližuje modelka Andrea Bezděková, která od té doby vidí nejen v módě, ale i v samotných modelkách velký posun.

Dnes je totiž na jejich tělech možné vidět nejen tetování, ale i piercing. „Dnešní doba si vyloženě žádá, aby se nekategorizovalo na prvoplánovou krásu, ale aby na ni lidé koukali i z jiného úhlu a byli k tomu otevřenější,“ tvrdí Bezděková, která na sebe při vaření ve speciálu pořadu Prostřeno! prozradila, že se v životě řídí mottem „Pokud to nezkusíš, nestane se vůbec nic“.

Osm epizod provede diváky cestou soutěžících za snem být novou královnou krásy. Ta však bude zvolena až v závěrečném živém přenosu vysílaném 11. prosince na Primě. Na casting do show, která startuje již v sobotu ve 20:10 na Prima SHOW, dorazilo obrovské množství dívek a hned v prvním předtočeném dílu budou podrobeny pohovoru.

Některé měly štěstí a mohly se radovat z postupu do dalšího kola. Jak už to ale chodí, postoupit nemohly všechny. To je i případ Karolíny Veselé z Podbořan, jejíž největší láskou jsou zvířata. Podívejte se na video, jak se Karolína v Hledá se Miss představila. První díl z předtočených epizod bude sestávat z krátkých pohovorů s účastnicemi castingových kol.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.