Celebrity

27. října 2022 17:30

Karolína Oehmová

Tetování i úspěchy v zahraničí. Tyto dvě dámy boří stereotypy soutěží krásy

Hledá se Miss (3) - představení semifinalistek

Do nejlepší dvacítky v soutěži krásy se probojovala mimo jiné Vanesa Švédová, která v modelingu není žádný začátečník. Už dříve si ji vyhlídli návrháři známé celosvětové značky. Další zajímavou tváří je i Tereza Růžičková, kterou mezi dívkami určitě nepřehlédnete. Přesvědčte se sami.

Třetí epizoda představí divákům top 20 – okouzlující dívky, které se probojovaly do dalších kol. Česká Miss Essens je opravdovou revolucí v hledání královny krásy, o čemž ostatně vypovídá i složení soutěžících. Diváci se mohou těšit na velmi pestrou škálu charakterů i typů dívek. Tato soutěž totiž hledá více než jen klasickou královnu krásy!

Stala se oblíbenkyní světového návrhářského dua

Do top 20 se probojovala například Vanesa Švédová, která je úspěšnou modelkou i v zahraničí. Stala se dokonce oblíbenkyní návrhářského dua Dolce & Gabbana: „K této přehlídce jsem se dostala přes casting a vůbec jsem nevěřila, že vyjde. Byl to jeden z posledních castingů mého dvouměsíčního pobytu v Miláně. Právě tam jsem se s oběma návrháři Dolce & Gabbana potkala. Byli strašně milí, dokonce si pamatuji, že mi řekli, že mám krásnou stavbu těla. Byla to obrovská zkušenost a zážitek, ikonická dvojice nám modelkám připravila perfektní zázemí,“ říká Vanesa Švédová.

Uspět může dívka i s piercingem a tetováním

Další ze soutěžících je například Tereza Růžičková. Tato dívka boří mýty, které se k Miss vážou, je to totiž tak trochu rebelka, která má tetování. Klasickým modelingovým standardům zároveň neodpovídá ani její výška. Svojí osobností nicméně porotu naprosto zaujala.

Některé dívky mají dokonce velmi zajímavé historky. Jednou z nich je Karolína Ilčíková: „Mám kamaráda s trošku bláznivými nápady. Den před Štědrým dnem minulého roku si mě nechal vytetovat. Nejde ale o úplně normální tetování. Jím na něm kebab! Chodili jsme spolu po akcích a rádi v noci jedli. Jednou jsme si ve tři ráno dávali kebab. Sedla jsem si s ním na zábradlí mostu a on mě jen tak vyfotil. Tu fotku si nechal přetetovat. Vzpomínat na to bude dlouho, protože tetování se jen tak nezbaví.“ Jak vidíte, dívky z show Hledá se Miss, vysílané v sobotu ve 20:10 na Prima SHOW, dokážou hravě okouzlit i s kebabem v ruce.

Sdílejte článek
Štítky FTV Prima stereotyp krása tetování modelka soutěž krásy Prima Show Dolce & Gabbana Hledá se Miss Česká Miss Essens Tereza Růžičková Vanesa Švédová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.