Nebezpečná partie se uzavírá v závěrečném dílu krimiseriálu Za sklem

Za sklem (8) - upoutávka

Noro navedl kolegu Maxa do pasti. Všichni jsou ze ztráty otřeseni, ale případ běží dál. Noro má konečně Slančíkovu důvěru a musí ji využít. Jak? Nepropásněte závěrečný díl krimiseriáu Za sklem.

PŘIPOMEŇTE SI, O CO ŠLO V PŘEDCHOZÍCH DÍLECH

Policisté jsou zasaženi Maxovou tragickou smrtí. Lajťák se snaží najít jakékoliv stopy, které by vedly k usvědčení pachatelů. Netuší, že vrahem je možná Noro.

Slančík pokračuje v plánu zničit Zoru a celé oddělení elitních vyšetřovatelů. Poté, jak Tajson ověří, že Maxo je opravdu mrtvý, si Noro definitivně získává důvěru zločinců. Slančík si potvrdí tušení ohledně Danka a nenechá si to jen pro sebe.

Noro chce novou informaci konfrontovat s Lenou, ale ta se s vrahem odmítá bavit. Chystá se velká akce – obchod s diamanty a zbraněmi, do kterého je zapojen Noro, a dokonce i siskár Rohan.

Při výměně zboží se situace vymkne kontrole a strhne se střelba. Navzdory ztrátě cenného svědka má policie pocit výhry – chytili hlavu organizovaného zločinu přímo při činu.

Slančík ale ještě neřekl poslední slovo

Nakonec se ukáže, kam až sahá moc mafiána Slančíka. Příběh dvou policistů, jejichž přátelství rozdělí zločin. Nový seriál přináší příběh elitních policistů Tibora Maxovského (Tomáš Maštalír) a Norberta Višvádera (Ján Koleník), které boj za spravedlnost nakonec postaví proti sobě.

Více uvidíte v 8. premiérovém dílu seriálu Za sklem v úterý ve 22.10 na Primě.

Slovenský seriál 2016

Režie: Peter Bebjak, Zuzana Marianková, Róbert Šveda

Hrají: Ján Koleník, Tomáš Maštalír, Kamila Magálová, Milan Ondrík, Juraj Loj, Rebeka Poláková, Jiří Bartoška

PŘEČTĚTE SI TAKÉ: Jak si Jiří Bartoška užil roli mafiána Slančíka v krimi Za sklem

Sdílejte článek